• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Filmy online

kdkd

New Member
Joined
Feb 27, 2010
Messages
28
Reaction score
1
Czesc,

Poszukuję takiej strony na której będzie można oglądać filmy online różnego rodzaju komedie/akcji/romantyczne i itp. Znalazłem kilka stron tylko maja one limit np do 60 minut i później trzeba czekać godzinę żeby obejrzeć kolejną godzinę, przyznam mam niezmienne ip a przez proxy troszkę przymula.

Teraz jeszcze druga sprawa, czy znacie może jakąś dobrą odtwarzarkę filmów np z dedyka na stronie www?

I coś z czego można się pośmiać

Pierogi

Z góry dzięki.
 
Last edited:
ciężko znaleźć taki serwis gdzie niema limitów, większość takich serwisów udostępnia filmy z megavideo, a tam są limity po ~godzinie. Ja osobiście polecam Filmy i Seriale Online ;)

na zalukaj mam limity po godzinie ;O bo już próbowałem oglądać i kamil nie wejdę w twój link xd \

@up

Kajtek nie spamuj w moich tematach plix bo dostaniesz od januszka ;(
 
tylko za przeproszeniem po co mi 1gigowy film na komputerze jak chcę go oglądnąć raz ?
 
Sorry koleżko, ale każda strona bazuje na megavideo, nie znajdziesz takiej która będzie trzymać filmy na swoim dysku.

MEGAVIDEO - Kup premium

I ogladasz na każdej stronie z filmami ONLINE.
 
seans24.pl
100% - Free
Zawsze mozesz ogladnac co chesz
Mozesz nawet to sciagnac za free ^,^
 
Jeszcze na chwile otworzę.

seans24.pl
100% - Free
Zawsze mozesz ogladnac co chesz
Mozesz nawet to sciagnac za free ^,^

Zarejestrowałem się i tam też jest mega video.
Ściągać się nie da, bo przechodzi na inną stronę.
 
Dokładnie na to samo się nabrałem :p Nie polecam, bo to wciąż megavideo.
A na stronie twierdzą, że blokada cookie pomoże...
 
Dokładnie na to samo się nabrałem :p Nie polecam, bo to wciąż megavideo.
A na stronie twierdzą, że blokada cookie pomoże...

Nie pomoże , bo wtedy musiałbyś przeładowywać stronę no i wiadomo że film od początku byś oglądał. :p
 
Wiem, ale 100% darmo, chyba znaczy że bez żadnych proxy :*
[
Nie widze sensu szukania innch stron , megavideo ma dobra jakos i jest masa filmow "za darmo" ( osobiscie mam neostrade i nie mam klopotu z ogladaniem :D) . Jak ktos juz wspomnial wejdz na seans24.pl i ogladaj do woli :)


Nie pomoże , bo wtedy musiałbyś przeładowywać stronę no i wiadomo że film od początku byś oglądał.

Opcja przewin "hajkerze" :p

btw . Ma ktos linki do filmu Zgorszenie Publiczne i do Doktora H , sezon 7 ?
 
Widzę że dyskusja się rozwinęła, tylko mógł bym jeszcze uzyskać odpowiedź na 2 pytanie, czy znacie może jakąś "odtwarzarkę" filmów z dedyka na www

@up
sprawdzam i jak widzę na razie oglądnąłem 90~minut z tej strony i niema informacji o limicie, tylko zastanawia mnie to dlaczego w panelu jest możliwość kupienia konta premium.

@samme

na tej stronie co podał kolega wczoraj jest kilka ciekawych sposobów , wystarczy że zbuforujesz sobie z 3 filmy , przeglądarkę z trybu online zmieniasz na offline i oglądasz filmy "bez limitu"
 
Last edited:
Back
Top