• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Flame cd

Status
Not open for further replies.

TriamerA

The Mystic One.
Joined
Nov 16, 2008
Messages
1,256
Reaction score
17
Location
Poland
Nie zawdzięczam nic Specjalistowi. Nie ja pierwszy zacząłem flame w jego kierunku, a od jakiegoś czasu to co raz częściej się zdarza, że ktoś na mnie coś pierdzieli. wg. mnie bez żadnego konkretnego powodu. Więc wnioskuje, że jest to zwykła zazdrość o to co mam. Spoko jeżeli nikt z was nie hostował ots (nie mówie że tylko) żeby mieć kase to po co wam sms shop? Nie powiedziałem wcale, że robie to tylko dla kasy, ale fajnie mieć $$ na koncie. Prowadzenie ots jest dla mnie jak praca, a po co sie pracuje? Staram sie robić to najlepiej jak potrafie.Co do specjalista-oceniam Specjalista tak jak on ocenia mnie.
Nie mówie, że jestem mega ogarem, ale swoje wiem i potrafie sobie poradzić, specjalist swoim pierwszym postem zmieszał mnie z gównem.
Chojrak mówisz tak jakbym bawił się tym od 2 dni a myśle że wiesz, że to nie prawda, więc daruj sobie ten wątek o odpalaniu gotowców.
Samm, prosze poczekaj z zamknięciem tego tematu.
 
Nie zawdzięczam nic Specjalistowi. Nie ja pierwszy zacząłem flame w jego kierunku, a od jakiegoś czasu to co raz częściej się zdarza, że ktoś na mnie coś pierdzieli. wg. mnie bez żadnego konkretnego powodu. Więc wnioskuje, że jest to zwykła zazdrość o to co mam. Spoko jeżeli nikt z was nie hostował ots (nie mówie że tylko) żeby mieć kase to po co wam sms shop? Nie powiedziałem wcale, że robie to tylko dla kasy, ale fajnie mieć $$ na koncie.
Oceniam Specjalista tak jak on ocenia mnie.
Nie mówie, że jestem mega ogarem, ale swoje wiem i potrafie sobie poradzić, specjalist swoim pierwszym postem zmieszał mnie z gównem.
Chojrak mówisz tak jakbym bawił się tym od 2 dni a myśle że wiesz, że to nie prawda, więc daruj sobie ten wątek o odpalaniu gotowców.
Samm, prosze poczekaj z zamknięciem tego tematu.

przeczytałem to co napisałeś i stwierdziłem iż jesteś największym idiotom na świecie, kurwa zmarnowany czas na to co napisałeś to zal.pl wpisz sobie Ogarnij się!
 
przeczytałem to co napisałeś i stwierdziłem iż jesteś największym idiotom na świecie, kurwa zmarnowany czas na to co napisałeś to zal.pl wpisz sobie Ogarnij się!

Rep++ dla Ciebie ziom, na reszte nie odpisuje bo przecież TriamerA ma wyjebane, a robi kolejny temat ;/
 
To jest sprawa między Tobą a nim, zalatwicie to prywatnie, nie potrzebujecie fanów czy adwokatów.

Zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top