• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Flash Client - Opinie

ja cały czas 100 fps

szerokość ekranu prawie 2 razy mniejsza niż w normalu, client tak skomplikowany ze hotkeya nie ustawisz (dobrze ze jest normal client)

Cip Soft zrezygnował z wyświetlania ludzi online na swojej stronie, już nie będziecie marudzić ze nie gra tyle ludzi co kiedyś bo nie będziecie wiedzieć ile tak na prawdę gra kutasy.

map editor :p

http://static.tibia.com/images/news/chayenne_big.jpg
 
Last edited:
No to OTSY na jakiś czas mogą w dupe dostać ;p bo każdy pójdzie obczaić jak się pyka. Ogólnie pomysł fajny, tylko że szkoda że cała tibia już będzie pod flasha, mogli zostawić chociaż pare światów pod starym klientem. Będzie tak, jak z przejściem z klienta bez hotów, na klienta z hotami, część będzie zadowolona, część nie.

Wlasnie mi sie wydaje ze bedzie w droga strone. Dopoki bedzie bot na rl i mozliwosc grania na 2 klientach wtedy kazdy bedzie botowal ale jezeli ktos bedzie chcial PvP to pojdzie na ots. W kazdym razie jak na mnie mi sie nie podoba. Mogli pozostac przy starych klientach, bez hotow - tylko dodawac tereny nowe i by i tak wiecej ludzi gralo. Teraz i tak 3/4 ludzi gra tam aby zarobic na tym, tak jak 3/4 ludzi robi otsy aby zarobic. W kazdym razie wszystko idzie ku gorszemu :d
 
wolny rynek - jest popyt, jest podaz. Moim zdaniem jezeli chodzi o OT jesli chcemy czegos bardziej ambitnego to trzeba odejsc od tibii i zaczac tworzyc osobna gre z jakims open source klientem, wowczas pojawiliby sie nowi gracze, deweloperzy i projekt by nie padl, bo sama tibia zmierza ku agonii

wlasnie - jak to teraz bedzie, jak ktos sobie odpali zwyklego klienta i tego we flashu to ma takiego jakby mc bez sciagania?
 
hehe, na forum.tibia.com podobnie... cos im nie pyklo

a nie wlasciwie to teraz wszedzie widac ten licznik
 
Chce kurwa widzieć minę programisty dla przykładu WoWa , kiedy spojrzy na benchmark Tibii ;d. Teraz, to się dopiero zacznie gra na OTSach ^_^.
To już wiem, dlaczego tak długo pracują nad kolejnym failem wśród gier - fiction fighters - jeśli to ma być 3d, a użyli core flasha tego co do Tibii, to wydajność musi być tragiczna. Żeby zagrać w te fictionfighters trzeba będzie mieć kompa jak na GTA IV. :D
 
Last edited:
No to OTSY na jakiś czas mogą w dupe dostać ;p bo każdy pójdzie obczaić jak się pyka. Ogólnie pomysł fajny, tylko że szkoda że cała tibia już będzie pod flasha, mogli zostawić chociaż pare światów pod starym klientem. Będzie tak, jak z przejściem z klienta bez hotów, na klienta z hotami, część będzie zadowolona, część nie.

Jak zwykle nie mozesz powstrzymac
Musisz sie wypowiadac choc masz 0 pojecia o tym.
 
Chce kurwa widzieć minę programisty dla przykładu WoWa , kiedy spojrzy na benchmark Tibii ;d. Teraz, to się dopiero zacznie gra na OTSach ^_^.
To już wiem, dlaczego tak długo pracują nad kolejnym failem wśród gier - fiction fighters - jeśli to ma być 3d, a użyli core flasha tego co do Tibii, to wydajność musi być tragiczna. Żeby zagrać w te fictionfighters trzeba będzie mieć kompa jak na GTA IV. :D

zacznie sie gra na otsach? Watpie, moze przez pewien czas. Ale jezeli OTSy nie beda nic nowego wnosic tak jak to sie dzieje teraz to ta gra umrze po prostu razem z otsami. Dzisiaj pierwszy raz od dluzszego czasu widzialem ponizej 10k graczy online na ich stronce, kiedys to nie bylo mozliwe
 
Jak zwykle nie mozesz powstrzymac
Musisz sie wypowiadac choc masz 0 pojecia o tym.

Może i nie mam, i nie muszę mieć. Nie wiedziałem o tym, i dlatego też przyznałem racje innemu użytkownikowi :)

Za to ty masz WIELKIE, JUZKU(fajny avatar, wolisz chłopców?)
 
Może i nie mam, i nie muszę mieć. Nie wiedziałem o tym, i dlatego też przyznałem racje innemu użytkownikowi :)

Za to ty masz WIELKIE, JUZKU(fajny avatar, wolisz chłopców?)

heh ale kul troling, ziomek wez cziluj se troche
 
Chce kurwa widzieć minę programisty dla przykładu WoWa , kiedy spojrzy na benchmark Tibii ;d. Teraz, to się dopiero zacznie gra na OTSach ^_^.
To już wiem, dlaczego tak długo pracują nad kolejnym failem wśród gier - fiction fighters - jeśli to ma być 3d, a użyli core flasha tego co do Tibii, to wydajność musi być tragiczna. Żeby zagrać w te fictionfighters trzeba będzie mieć kompa jak na GTA IV. :D

Watpie, zeby uzyli silnik gry 2D pod 3D, chyba ze pod HUD/kontrolki wezma kod, a reszte przepisza.
 
mi sie wydaje, ze tam w tym ff jest zupelnie inna zaloga, przy czym wydaje mi sie, ze w prace nad tibia sa zaangazowani bardziej doswiadczeni ludzie
 
Back
Top