• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

for example nuskei :

zzetor

New Member
Joined
Apr 27, 2013
Messages
65
Reaction score
3
dla wyjasnienia :
Przepraszam ale sie musze wtracic :) Dylein tam byl no voicem i nie wiem co wam gadal ale duzo osob moze potwierdzic z tamtego teamu ze lidowal tam murat a dylein tylko rzucal sdki , w sumie jak zawsze :) przekopal mnie bo mialem po 10 osob na gather a on po 25 :D to po pierwsze. A po drugie wygralem z nimi 4 na 5 warmodow majac 8 magow i 2 ek ,a sam dylein padal 300 ekiem pozniej jak juz nam zabili 2 magow na ueczki po pushu od 6 osob tak wiec cichutko dylein gownie z Sandomierza . Wszystko w temacie , dylein aka na iridi donosiciel potow ktory mysli ze jest kims i pierdoli smety na shadowie jak kiedys na iridi jakim on jest super ziomkiem a jest gownem jak 130 bo nic takiego nie bylo :D nie masz nuskeio potwierdzonego info co do bitek to sie nie wypowiadaj :D a ostatni raz kiedy walczylem "na serio" z moim old teamem to bylo w marcu jak walczylem tutaj vs navid. Moze i wszystko dostalem w pizde ale stawialem opor i byly warmody przegrane 2-15 fragami pozdro dla kumatych a jebac takich smieci jak dylein czy inne gowno co jest no voicem i powinni im odciac neta to moze by wyszli z domu czesc

/mursu





to jest do posta dyleina ale go usuneli smiecie jebane.





translate : Sorry but i want reply this shit . So = dylein - 0 in rl bye
 
Last edited:
jak ty mursu nie wiem czemu nie jestes jeszcze w ksiedze rekordow guinessa w kategori ,, najszybszcej zamkniety team na shadowcores''
 
Ten co lidował ten teamek co rozjebał ten wiesz który na a chuj wie.

Translate: Łukasz true old Carnage & Conglomerate. Msg veziv about vent access.
 
Ladnie tam Sir Dominik jakis Sir Dylein aka noname cie przekopal. Za duzo pawelkow
 
MURSU?
-MURSU: PO MATURZE BEDE MIAL OLDOW...
Żadnego sensownego warmoda? znam
"Prawdopodobnie najlepszy team na shadowcores"
HAHAHAHAHAH GOSCIU NIE TRZEBA SIE WYPOWIADAC WIECEJ NA TWOJ TEMAT BO JESTES TAKIM GOWNEM ZE SZOK.
P.S CO DO RL TIBII
-MURSU: CHLOPIE MAM TERAZ TAKIE PLECY U SZWEDOW ZE SZOK
A co najlepsze? na drugi dzien HUNTED
Ujebalo ci sie mursiak z moim lidowaniem.. Nuskei polew z tego cisnął ze jakis kebab cie wymeczyl a ty sie tym szczycisz... nigdy nie lidowalem i nie zamierzam(nie potrafie :D) ale najwidoczniej sie wkreciles...
Nuskei jestem w Puławach w drugi tydzien wakacji :)
Translate: Mursu dominando shadowcores (.|.)
 
Mursu jak Ty jebana kurwo nie potrafiles wygrac nawet warmoda z muratem ktory mial z 20 osob tyle samo co Ty wiec nie pierdole ze miales 8 magow jak w pizdeczke dostawales to zawsze na defika leciales jebany pecie co ludzi bierze z jakies grzyborni :D gosciu Ty jestes zerem a pierdolisz farmazony ze najlepszy team na shadowcores jak Ty kurwo nie potrafisz z randomowymi gildiami wygrac :d najwyzej co mozesz zrobic to konkretnego bez skory z grzyba loda jebany frajerze
 
A najlepsze jest to ze jedyne co madre to powiedzial Aloxine :D bo reszta to jak ja robilem sobie co chcialem na otsiku, poza kaida bo wtedy nie grali, to grala w teamach ktore kopalem do 0 albo co najlepsze ZE MNA hahahah ,beke z was cisne , to moja ostatnia odpowiedz

translate : fuck off nuubs who think they are good but they played the biggest shit teams eu or played with and bought for me vt and gave to me sds on hive (like dylein) papa
 
Nie ma co mursu, dobrze masz gadane ale wymien mi kogo tak kopales i kiedy takie dominando robiles?
no nie pamietam mursu no ... moge wrzucic pare nagran vt i uwierz mi ŻE ZAMKNĄŁ BYS TEN RYJ
pro kamandirze co nawet maslana ci do glosu nie dal dojsc... hahahah
typasek co po 22;00 trzyma binda i slychac w tle "do kąpania!" << POTWIERDZONE

Translate; probably the best guild on shadowcores
 
Back
Top