• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Forum z crack do botów!

stellmach11

New Member
Joined
May 28, 2009
Messages
75
Reaction score
0
Witam, a więc posiadam forum na którym umieszczam crack do botów (elf, ng oraz inne boty) oczywiscie do nowej tibi także mam. Poszukuje osoby która dobrze sie zna na My BB i zrobiła by mi ładny wygląd forum + jakieś skrypty. Co w zamian? moderator na forum + PLN ?

Adres Forum: Forum o botach do Tibii
 
Wiem, nazywa się Majestic czy coś takiego, ale dziwnie wygląda jako forum o botach :|
Przywyczaiłem sie do LOCKERZ, i jakoś nie pasuje tak.
 
Polecam uzywac licencji zamiast jakis noobskich crackow, uszanujcie prace autora.
 
@Szakal
Nie wiem czy wiesz ale na facil w każdym cracku do ng i elfbota (dll, czy auto crackery) są keyloggery lub trojany ;p
 
@Szakal
Nie wiem czy wiesz ale na facil w każdym cracku do ng i elfbota (dll, czy auto crackery) są keyloggery lub trojany ;p

* Nie w każdym...
 
Polecam uzywac licencji zamiast jakis noobskich crackow, uszanujcie prace autora.

Jak jesteś aż tak przeciwny temu to trzeba by było wypierdolić jeszcze maptrackera. Chętnie sam by pozbył się tego chujstwa ale nie da rady.
 
Back
Top