• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Fragment rozmowy.

pele112

Member
Joined
Aug 9, 2007
Messages
571
Reaction score
8
Location
Wodzisław Śląski
Oto fragment rozmowy z pewną osobą, która miała opłacić serwer CS'a

ehh co tu gadać miałem wypadek potrącił mnie samochód byłem w śpiączce :(:(:(:(
dochodzę do siebie właśnie,zajebali mi telefon ale policja gościa namierzyła i odzyskałem fon;(
ukradli mi portfel żal kurwa !!wyjde dopiero w przyszłym miesiącu na początku jakoś 1 może 2
bo jestem na obserwacji jeszcze :(:( koleś co mnie jebnął spierdolił ale go dorwali siedzi właśnie ;]


co do serva to kase wysłałem w sobote tydzień temu ale trafiłem do szpitala to brat się ym zajął
i okazało się że 3 cyfry źle wpisałem z nr konta :(:( kurwa wkurwiony jestem jak huj nie wiem co teraz zrobić
starsza non stop wydaje na moje leki ehhh aż sięzyć odechciewa a tak jak pisałem portfel mi zajebali a tam
miałem 400zł więc jednym słowem huj!
Jak to czytałem jebałem ze śmiechu :D
 
Heh ^^^
Kretyn [...]
Co to jakiś twój kolega [...]
Przecież widać, że ściemnia
 
Wy mówicie że życie jest zjebane pomyślcie sobie o nim. Jak nie samochód to zajebali mu telefon. Historyja fajna daje 4 :)
 
Back
Top