• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Full Real OTS 99% questów i... ?

Nie chcę robić nowego tematu: miał ktoś z was donatora? Mógłby się wypowiedzieć czy warto go kupić; co tam znajdę..? :)

- - - Updated - - -

Ja odpaliłem w tamtym roku otsa rl map xxx gotowy z neta trochę edit jakieś 2 dni + 3 dni na reklame rekord 1000 graczy z malutkim hakiem xD też nie jestem noob!

Nazwa otsa? jak miał 100 graczy to na pewno znałem...
 
Mogłeś nie podpierdalać wszystkiego z shadow.

- - - Updated - - -

A tak wgl to już lepiej evo pod najnowszego klienta.
 
Mogłeś nie podpierdalać wszystkiego z shadow.

- - - Updated - - -

A tak wgl to już lepiej evo pod najnowszego klienta.

to shadow podpierdala z cipsfotu, tak samo robi monte, ale talaturen chciwy szwed eliminuje konkurenta

- - - Updated - - -

ej nooby, jakiś inny noob dał do download na otlandzie dobrą niby rl mapę ze skryptami pod 9.x
 
to shadow podpierdala z cipsfotu, tak samo robi monte, ale talaturen chciwy szwed eliminuje konkurenta

- - - Updated - - -

ej nooby, jakiś inny noob dał do download na otlandzie dobrą niby rl mapę ze skryptami pod 9.x

Na premium board? link? :p ile ty chcesz za swój rl ots, bo wiem, że masz dobry :)
 
O ile dobrze pamiętam cipsoft nie ma nic przeciwko... Scrypty nie są identyczne pisane jak na rlu tylko mają takie samo działanie..
 
nie tyle nie mają nic przeciwko co nie mogli by nic zrobić - nawet gdyby otsy były nielegalne to walka z nimi była by na poziomie walki Kościoła z masturbacją - nie do wygrania bo zawsze ktoś by coś robił albo tłumaczył że jest na własny użytek, poza tym musieli by objąć działaniem wszystkie kraje oferujące hosting serwera bo przepis i tak byłby omijany przez stawianie serwera w Nigerii, Nepalu czy innej Etiopii, więc wolą obserwować jak nam idzie i udawać że nic o tym nie wiedzą, poza tym otsy są dla nich ciekawym źródłem inspiracji - nie myślcie, że tylko my korzystamy z ich pomysłów
 
za dużo kucyków

btw. teraz trunk którym zajmował się elf został zastpiąpiony tfs 0.1 którym dowodzi talaturen
no to jeszcze z miesiąc i doczekamy się tfsa 0.09_pre_alpha
ewolucja wsteczna ;3

@down
Nie mam, bawi mnie porządek w jakim układają te wersje(0.3 cośtam > 0.4 > 0.3.7 > 0.1). Ja na ich miejscu porobił bym exhaust do wszystkiego czym da się serwer zawiesić i wypuścił już TFS 1.0, chyba że chodzi tylko o pieniądze z donatora.
Nie mam mu tego za złe że wziął się za to sam - Elf i tak chyba już nie siedzi w otsach, szczególnie w TFSie, więc możliwe że nawet zobaczymy niedługo w publicznym downloadzie stabilną i gotową do uruchomienia wersję.
 
Last edited:
no to jeszcze z miesiąc i doczekamy się tfsa 0.09_pre_alpha
ewolucja wsteczna ;3

masz z tego powodu jakieś kompleksy bo nie bardzo rozumiem o_O


Ja na ich miejscu porobił bym exhaust do wszystkiego czym da się serwer zawiesić i wypuścił już TFS 1.0

i dlatego cieszę się że nie zajmujesz się tym ty, nowsze wersje silnika elfa(nie wiem jak talaturena) miały coś takiego ale oczywiście ty tego nie wiesz i piszesz głupoty na forum

idę się powiesić
 
Last edited:
A to dziwne bo nie widzę w sourcach 0.3.7 ani 0.1 nic o blokadzie na szybkie ciągłe zmiany outfitu czy dodawaniu/usuwaniu vipów z listy
idę się powiesić

Grumpy-Cat-handmade-cat-%D0%BA%D0%BE%D1%82%D1%8D-295820.jpeg
 
Last edited:
Back
Top