• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Fun ots = Dno / Nowy styl Rpg = Best

Zajebiste ?

  • Tak

    Votes: 2 20.0%
  • Nie lubie zadyme Jp ...

    Votes: 8 80.0%

  • Total voters
    10
Status
Not open for further replies.

Wiewiurka

New Member
Joined
Oct 1, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Jako iz patrzac na te wasze pomysly i ots'y rl mapy lub wszystkie takie same postanowilem wam cos doradzic.

Rpg - gra malo osob szkoda czasu ?
Fun - gra duzo osob dobra kasa ale zbyt szybko odchodza ?

Jest jeden zajebiscie banalny pomysl :)

Czy nie uważasz ze gdyby level spadał tak :
50 lv - spadek 3 lv
100 lv - spadek 5 lv
150 lv - spadek 7 lv
200 lv - spadek 10 lv

Gralo by naprawde duzo osob ? server by stal dlugo ... nie bylo by duzych lvli bo nikt by im nie pozwolil sie wybic.

Nie bylo by takich random pk (szkoda lv) lepiej wpasc ekipa.
Wary by mialy sens a nie spojrzcie na k44 kazdy robi co chce ponosci 0 konsekwencji...

:)
 
Macie cos do k44 ? Za 21 dni ots bedzie stał 3 miesiące i co? Jest dobrze wasze pro rpg real map padają nawet nie po miesiącu.... Ots ma być do zabawy.... bo to tylko ots. Będę chaiał pograć na prawdę pójdę na real tibię. Wtedy wiem, że moja postać po 3 tygodniach nie zostanie skasowana i wbijając do gry będę miał z kim zagrać.
 
Wiewiurka,
Ktoś straci te 10 lvl'i to mu też się odechce grać;p No, chyba że będzie exp x triljon

##
nie zagłosuję na tak, ale na jp też nie mogę bo preferuję ZIP SKŁAD<jp99%>

^^ to taki żart był
|||
|||
|||
|||
 
Last edited:
Kolego wyzej @Dulin, nic nie mam do otsow, ani "k44" ani Rpg, stwierdzilem tylko jasno i wyraznie fakt... : | Swoja droga niech Wiewiur zrobi tego ots-a, z checia zobacze jak to wyjdzie :>
 
Last edited:
Wary by mialy sens a nie spojrzcie na k44 kazdy robi co chce ponosci 0 konsekwencji...

Ale debil , to chyba nie widziałes warów na k44 albo eufori , orshe roku ale niema drugiego serva z takim oro. Zrób na otsie jak najlepsze oro, i masz w chuj graczy , a narazie to widze pro niewypał masz zamiar zrobic. "Zajebiscie banalnych pomysłów" nie podaje sie na forum.... '200 lv - spadek 10 lv' buahahaha zrób zeby nie spadało prawie nic, i enfo ; )

Macie cos do k44 ? Za 21 dni ots bedzie stał 3 miesiące i co? Jest dobrze wasze pro rpg real map padają nawet nie po miesiącu.... Ots ma być do zabawy.... bo to tylko ots. Będę chaiał pograć na prawdę pójdę na real tibię. Wtedy wiem, że moja postać po 3 tygodniach nie zostanie skasowana i wbijając do gry będę miał z kim zagrać.

mistrz!, nie wiedziałem że tu postujesz xD
 
Ale debil , to chyba nie widziałes warów na k44 albo eufori , orshe roku ale niema drugiego serva z takim oro. Zrób na otsie jak najlepsze oro, i masz w chuj graczy , a narazie to widze pro niewypał masz zamiar zrobic. "Zajebiscie banalnych pomysłów" nie podaje sie na forum.... '200 lv - spadek 10 lv' buahahaha zrób zeby nie spadało prawie nic, i enfo ; )

mistrz!, nie wiedziałem że tu postujesz xD

Nie skomentuje Twojej wypowiedźi, bo w życiu głupszej nie widziałem. Nie grałeś na starych serwerach pod tibie 8.1~ nie widziałeś jakie były wojny, klimat i wgle to sie nie wypowiadaj.

Zagraj na rpg, gdzie jak padniesz to lecisz odrabiać a nie lejesz na to kupujesz aol albo blessy i lecisz dalej bocic, i tak naokrągło aż gra się staje nudna i zmieniacie otsy ; )
 
Nie skomentuje Twojej wypowiedźi, bo w życiu głupszej nie widziałem. Nie grałeś na starych serwerach pod tibie 8.1~ nie widziałeś jakie były wojny, klimat i wgle to sie nie wypowiadaj.

Zagraj na rpg, gdzie jak padniesz to lecisz odrabiać a nie lejesz na to kupujesz aol albo blessy i lecisz dalej bocic, i tak naokrągło aż gra się staje nudna i zmieniacie otsy ; )

Zmienila sie Tibia - zmienili sie gracze, teraz liczy sie rozpierdol i tyle.
 
otsy z jakimśtam high ratem to karanie wszystkiego co się da bo
padłeś? ojeju, no to za 2 min będzie wyższy lvl niż miałeś przed dedem, przykre
Wbijają się wszędzie, rzucają na kogo popadnie, kompletna anarchia i 0 rozwagi podczas zwiedzania
a nie, nie ma co zwiedzać bo większość ma wyraźnie pokazane do czego dany tp prowadzi...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top