• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Funckja getHighscoresPoints(cid)

Natrov

New Member
Joined
Dec 14, 2013
Messages
72
Reaction score
2
Witam,
napisałem funkcję:

function getHighscoresPointsName(cid)
local Player_Winner = db.getResult("SELECT `id`, `name` FROM `players` WHERE `points` > 0 AND `points` = '"..getHighscoresPoints(cid).."' ORDER BY points DESC LIMIT 1")
if Player_Winner:getID() ~= LUA_ERROR then
local Winner_Name = Player_Winner:getDataString("name")
Player_Winner:free()
return Winner_Name
else
local Winner_Name = Nick
end
return LUA_ERROR
end

Wszystko niby ładnie pięknie lecz, gdy wartość points > 0 wyświetla się błąd [Result:free] Result not set!...
Gdyż w bazie czasem żadna zmienna nie przyjmuje wartości większej od zera.
Jak uniknąć tego błędu gdy w bazie nie ma żadnego rezultatu do wyprintowania.?? :)
Proszę o pomoc.. :)
 
Witam,
napisałem funkcję:



Wszystko niby ładnie pięknie lecz, gdy wartość points > 0 wyświetla się błąd [Result:free] Result not set!...
Gdyż w bazie czasem żadna zmienna nie przyjmuje wartości większej od zera.
Jak uniknąć tego błędu gdy w bazie nie ma żadnego rezultatu do wyprintowania.?? :)
Proszę o pomoc.. :)
naucz się może używać jakichkolwiek wcięć
Code:
function getHighscoresPointsName(cid)
    local Player_Winner = db.getResult("SELECT `id`, `name` FROM `players` WHERE `points` > 0 AND `points` = '"..getHighscoresPoints(cid).."' ORDER BY points DESC LIMIT 1")
    if Player_Winner:getID() ~= LUA_ERROR then
        local Winner_Name = Player_Winner:getDataString("name")
        Player_Winner:free()
        return Winner_Name
    else
        local Winner_Name = Nick
    end
    return LUA_ERROR
end
Tak po za tym mógłbyś wyjaśnić co to jest, jak ma działać, bo w takiej formie to mi nic nie mówi.
I używaj jednego konta @subzero321...
 
Zapytanie pobiera nick gracza ktory GDY punktów> 0, lecz chciałbym Zeby nie nie wywalał zaden blad GDY Takiego gracza NIE byłoby wag bazie .... :)

# # # EDIT

Wie ktoś dlaczego mogę wylogować gdy mam : CONDITION_INFIGHT . .?
 
Last edited:
Back
Top