• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Furora - szukam ludzi do gry - wracam po około 2 latach przerwy

kkmks

Programmer
Joined
Aug 8, 2009
Messages
25
Reaction score
1
Jak w temacie jeśli ktoś jest chętny do rozpoczęcia gry w tibie na furorze, to proszę o kontakt tu, na forum, bądź też w grze pod nickiem Wulfrag ( jak offline to wysyłajcie listy do thais), grę planowałem rozpocząć już od jakiegoś czasu, a teraz gdy w końcu zaliczyłem poprawkę na uczelni, dodatkowo na "korzyść" dla tibii przytrafił mi się mały wypadek, więc mama teraz dość sporo czasu aby z powrotem pograć. Co prawda myślałem nad rozpoczęciem gry od nowa, ale gdzieś znalazłem rkeya do konta o którym już dawno dawno zapomniałem i nawet nieźle się składa bo jest to paladyn nawet niezły 44 lvl z dobrymi skilami, więc już można coś konkretniejszego porobić, niestety okazało się, że kolega , któremu kiedyś darowałem konto oczyścił mojego palka prawie doszczętnie mam tylko jakieś 600 royal spearów i jakieś skórzane łachy na sobie, a i jeszcze całe 50 platynek. Jeśli sprawa tyczy się pacc to na obecny czas nie myślę nawet o kupowaniu go, bo póki co nie wiem czy ta gra na powrót ukaże mi swoje wdzięki i wciągnie na długie wieczory.

Poziom postaci nie ma dla mnie znaczenia, byle byś był na mainie, potrafił obsługiwać skype/ventrilo i nie był dzieckiem neo.
Póki co gra tylko na facc
Gram zazwyczaj w godzinach od 12-13 do 4-5 w tych przedziałach.
Grę z chętnymi planuję rozpocząć najwcześniej od 21-22.09, bo terazmuszę ogarnąć nowości z "ostatnich" kilku/-nastu updatów.

Odnośnie typu gry to już zależy od ekipy przy większej liczbie osób można nawet sobie popekować, jeśli będa takie propozycje, ale póki co exp/quest.
Osobiście nie korzystam z botów, ale jak ktoś ich używa to mnie to nie przeszkadza.

Również jeśli ktoś ma jakieś niepotrzebne rzeczy na furorze może je wysłać do wulfraga na thais na początek nawet knight set będzie dobry .... free itanz plax :D , tak tak


obecny stan : 2 osoby
 
Back
Top