• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gaz pieprzowy vs. bullterier

Status
Not open for further replies.

Azi

Banned User
Joined
Aug 12, 2007
Messages
1,167
Reaction score
53
Location
Włocławek
Witam, czy gazem pieprzowym - żelowym dam radę zdeaktywować atakującego bullteriera?
posiadam gaz: Red Pepper Gel
oraz mam nieprzyjacielskiego bullteriera klatkę obok... ; D

btw. pies biega bez smyczy po osiedlu i atakuje tylko mnie, gdyż zostałem nim kiedyś poszczuty i on nadal mnie pamięta skurczybyk ;d
 
dziwny sposób, albo zwróć uwagę właścicielowi, jeśli nie ma to zadzwoń do schroniska - widok będziesz miał bezcenny, a jeśli nie to pociągnij dwa razy z buta.
 
  • Like
Reactions: Qwe
dziwny sposób, albo zwróć uwagę właścicielowi, jeśli nie ma to zadzwoń do schroniska - widok będziesz miał bezcenny, a jeśli nie to pociągnij dwa razy z buta.
właśnie o to chodzi, że właściciel mnie nie lubi i to bardzo... schronisko nie ma opcji, właściciel stoi pod klatką jak pies biega bez smyczy... kopanie atakującego bullteriera? no weź przestań...

Jak mi kupisz flaszke to go nozem zarzne, nie takie scierwo sie likwidowalo :D
no to kiedy wpadniesz ?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top