• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gdzie byście grali chętniej !

stanczyk

Scripter
Joined
Nov 24, 2009
Messages
293
Reaction score
2
Evo 9.71 High lub LOW

czy może

Evo 8.6 High lub LOW


Oczywiście dodaje, że będą wszystkie Eventy itp.
 
Nie grałbym, ale nie ma żadnego dobrego serwera 9.7 + tym bardziej evo =] a graczom 8.6 się nudzi.
 
Owszem dlatego pytam 8.6 jeżeli chodzi o moje projekty już się znudziło tak naprawdę w 8.6 jest mało dodatków dlatego myślę o przejściu z stąd moje pytanie
 
Dobre coś oryginalne na najnowszym low. A oryginalne i dobre, nawet jeśli zaczęte na najnowszym mapie evo, raczej tak nazywane nie powinno być.
 
A jakbyście zapatrywali się na serwer WAR, podobny o Chivalry Medieval Warfare? Misja typu spal wioske>rozwal brame>zabij króla. Przeszło by to z dzisiejszymi graczami czy wolą jednak odpalić elfa i się tłuc? Bo nie wiem czy jest sens wypuścić taki serwer.
 
Oczywiście, że evo 9.71, więcej grafik, mounty, nowe funkcje itp. Klient 8.6 już powoli odchodzi do lamusa.
 
Czyli ok, 9.71 ale teraz z dużym Expem czy normalnym znaczy takim jak np. na Vestia.pl
 
9.70 - 9.71 only (na marginesie, jest tibiaapi po 9.70 i 9.71 więc można i dużo toolów, botów narobić)
 
7.6 i 0 exhaust na runy, albo sinteria 7.6... . Sinteria była bez wątpienia najlepsza. Zagrał bym na czymś takim.:D
 
Żadnego starego gówna, only 9.7+ nie słuchaj idiotów co mówią 7x bo na taki server bedziesz mial 20 graczy w porywach.
Do tego 9.7 evo dobra reklama, nie 3 dniowa, tylko z 2 tygodnie wcześniej reklamuj, aby jak najwięcej graczy było. Bo było już pare serverów 9.7 które zaczeły reklame 3 dni przed startem i skończyły z 20 graczami online.
 
już widzę jak to ci odpali jak zamiast graczy będziesz pytał innych hosterów, nooo gud for ju
 
już widzę jak to ci odpali jak zamiast graczy będziesz pytał innych hosterów, nooo gud for ju


gracze to 12 letnie chloapki, pewnie ty też nie starszy jesteś a tutaj siedzą ludzie którzy są w miarę ogarnięci w temacie więc jeżeli nie musisz to nie odzywaj się nie potrzebnie.
 
gracze to 12 letnie chloapki, pewnie ty też nie starszy jesteś a tutaj siedzą ludzie którzy są w miarę ogarnięci w temacie więc jeżeli nie musisz to nie odzywaj się nie potrzebnie.

super, tylko popatrz, że każdy ci zasugeruje zrób fajnego rpg'a i nie rób tego co inni czyli nie rób kolejnego download & run

a wyraże też i swoją opinię,że np. roxor 9.x by był fajny:)
 
Back
Top