• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gdzie reklamować OTSa? - Gdzie kupić reklame.

Status
Not open for further replies.

EmmaA

JigglyPuff
Joined
Aug 11, 2008
Messages
462
Reaction score
0
Location
Kraków, Poland
Cześć,
Piszę do was w sprawie kupna reklamy dla mojego OTS'a na jakiś dobrych serwisach o Tibi, albo otservlistach.
Na reklamę mogę wydać ok 1000 zł.
Proszę podajcie linki do witryn i opis do niej, czy warto, czy coś to daje itd itd.
Odrazu mówię , że na otservlist.org mam reklamę!

Czekam.
Pozdro.
 
Może napisz do archariusa o reklame na tibia.org.pl? pamiętam że kiedyś można było kupować miejsce na reklamę u góry strony :D
 
Spróbuj na żal.pl, a jak nie wypali to tibia.net.pl , otsoft.pl, ots-list.org.
 
Kup reklamę w google adsense. Będziesz na naszej klasie! Tylko chyba te 1000 zł nie wystarczy [-;
 
Hahaha, OTSy na n-k :D

A skoro ty pytasz gdzie sie reklamowac... To chyba logiczne ze tam, gdzie TY bys bywal szukajac otsa.
 
No sorry, ale gdzie moze sie reklamowac majac 1000zl? Przeciez nie walnie billboardu w NY...
 
Reklama na n-k koszute 5000zł / miech :>> Wiem, bo szukałem też dobrej reklamy ;>
Ehe, na pewno. Za 5 tys. / miech to by sie w kolejce na kolanach ustawiali pod siedziba nk.
 
Dogadasz się z jakimś ISP i może Ci podmienić reklamy w gadu [-; O wiele taniej!
 
a pozniej gadu-gadu przyblokuje tego ISP i co z tego bedzie mial?

On nie miał na myśli noobów, a nawet jeśli wpadnie to będzie miał satysfakcję że wyruchał kogoś na reklamę :)
 
a pozniej gadu-gadu przyblokuje tego ISP i co z tego bedzie mial?
Wiesz o czym ty mówisz ? A akademikach od lat maja podmieniane reklamy na własne. Nie ma żadnej ustawy, która tego by broniła więc ? Przeczytaj i poszukaj... Po za tym pomyśl logicznie oni nie mają nawet takiego systemu wykrywania ponieważ host/ip z reklamami jest przekierowany na serwer, lan. To użytkownicy ekg,kadu,tlen,importow jabbera, aqq etc.. Powinni też być blokowani ponieważ nie oglądają naszych sweetaśnych reklam. Po za tym nawet jeżeli by mi zablokowali komunikator mam ich w dupie, puszczam połączenia z gadu na inna range i mnie mogą w dupe pocalować! Albo przydropić na amen ich boskie reklamy -1000+ userów oglądających reklamę? Sweet!
Btw. Trasę mogę puszczać czym chcę. To wybór admina ISP. Więc klient nie musi pobierać reklam z tego samego adresu co jest połączony z gadu. Załóżmy, że nie mam adresów PI a gadu puszczam osobnym łączem. Więc jest wiele rozwiązań [-;

http://blog.konieczny.be/2007/01/24/jak-oszukac-gadu-gadu-podmiana-bannerow/
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top