• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gdzie sa linki do pobrania TFS?!

A fair jest to, w jaki sposob je wlasnie nabijasz? Razem z kolega nad toba?...
 
Głupie 15 postów no nie ... ;d Trochę mi brak


Żeby nie było ze sie nie przywitałem .. Siemka .. :p:p
 
Bardzo mi się podoba ten sposób, admin musi mieć wysoki iloraz inteligencji, dlatego serdecznie go pozdrawiam.
 
Last edited by a moderator:
@up
o_O Tak jak ty teraz? Spam w kazdym, nawet najstarszym temacie na polskim forum?
 
Ja wystarczajaca ilosc postow mam od dawna, wiec nie mam potrzeby. A wg. ciebie najlepiej jest przemilczesc kazdy gowniany post, nie? "Spam na spam"? Tez mi cos...
 
Dawac, dawac - niech jeszcze wpadnie paru takich co im brakuje ze 3-4 posty do 15-17 zeby wejsc do downloadu i walnie tekst: "Tak jest! Zgadzam ze ze to GARI spamuje, a nie my!", a bedzie extra - moze nawet modka ktorys z was inteligenci dostanie... Jeden lepszy od drugiego. W koncu "kazdy orze jak moze", w tym przypadku "kazdy tlucze (15 postow) jak moze", nie?
 
Dawac, dawac - niech jeszcze wpadnie paru takich co im brakuje ze 3-4 posty do 15-17 zeby wejsc do downloadu i walnie tekst: "Tak jest! Zgadzam ze ze to GARI spamuje, a nie my!", a bedzie extra - moze nawet modka ktorys z was inteligenci dostanie... Jeden lepszy od drugiego. W koncu "kazdy orze jak moze", w tym przypadku "kazdy tlucze (15 postow) jak moze", nie?

LOL! zachowujesz sie jak rozkapryszony szczeniak, wydzierasz sie na innych bo "niby" spamują a sam spamujesz takie bzdury, że aż głowa boli.. "może nawet modka któryś z was inteligenci dostanie" rotfl, jesteś co najmniej żałosny ;D
 
@up
Yeah, xampp is quite easy to use
Radze poogladac swoja historie postow. Zalosne? Nie, raczej smieszne - wypowiedz w temacie XAMPP or MYSQL... Rownie dobrze moglo pasc pytanie "WIATRAK or KRZESZLO", a ty bys doradzil krzeslo...

Edit: Ja tam sie juz wiecej na ten temat nie wypowiadam, moze faktycznie sie czepiam, mam ostatnio bardzo trudne dni, chyba jakas depreche zlapie, wiec mozliwe ze sie wyzywam na innych, niezupelnie slusznie, jak tak jest (a ja sobie z tego sprawy pewnie nie zdaje) to... parodne...
 
Last edited:
@up
Radze poogladac swoja historie postow. Zalosne? Nie, raczej smieszne - wypowiedz w temacie XAMPP or MYSQL... Rownie dobrze moglo pasc pytanie "WIATRAK or KRZESZLO", a ty bys doradzil krzeslo...

Edit: Ja tam sie juz wiecej na ten temat nie wypowiadam, moze faktycznie sie czepiam, mam ostatnio bardzo trudne dni, chyba jakas depreche zlapie, wiec mozliwe ze sie wyzywam na innych, niezupelnie slusznie, jak tak jest (a ja sobie z tego sprawy pewnie nie zdaje) to... parodne...

Kicia pokazała pazurki? :rolleyes: może? no cóż ja bym stwierdził, że na pewno - a co do tego z xampp'em.. tak, nie znam się na tym i chuj.

edit: nieważne zresztą, pasuje - to nigdzie nie prowadzi ;d
 
Last edited:
skejcik, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

:/
 
Back
Top