• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gdzie sa linki do pobrania TFS?!

moj kolega ma 65~ potów i jeszcze nie widzi linków. ;x one sa chyba od 75 postów
 
Yyy..masz 82 posty i nadal nie widzisz tego działu download?!?Admin sobie niezły sposób znalazł na rozkręcenie forum :| A tak na prawdę to większość wali posty,nie zawsze sensowne tu i tam,tylko po to żeby się dostać do downloadu.
 
Mozesz zapodac linka do rev 300 ?
svnsb2.png

Tak go możesz ściągnąć, ewentualnie spróbuj również rev303 z tego co pamiętam, to też był dość stabilny.
 
Juz myslalem ze znajde tutaj linki do rapida najnowszych wersji TFS :) Ale jednak sie mylilem hehe.

Ale w koncu ile trzeba miec postow zeby legalnie sobie zassac TFS binarny?
 
No to właśnie mało kto wie.Pewnie gdzieś ze 100 :D Ale i tak najlepiej pobrać źródła z svna i samemu skompilować.Pod Linuksem tylko robimy kopiuj i wklej do konsoli,i mamy już skompilowanego TFSa ;)
 
ja mam linka do tfs 0.2.5 nielegalnego ; d ale juz dostalem bana za dawanie go na innym koncie ; d
 
kiper a moge dac link do skompilowanego juz? bo na zimnym mam za to bana :(
 
btw, ten na "Te" już przestał przerabiac TFS? na sourcach najbliższa zmiana była 3 dni~


Co do tematu to mi sie przydal dzieki
 
Back
Top