• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gengia, oken, pyre.

Adiko

GetOnMyHorse
Joined
Apr 25, 2009
Messages
177
Reaction score
0
Location
Poland \ Wodzisław
Wiem, wiem, temat już od dawna wałkowany, ale JA CIĄGLE NIE MOGE TEGO ZNALEŹĆ. Potrzebuje tych 3 wyciętych miast. Niestety za każdym razem gdy próbuje wyciąć 1 miasto, to komputer dostaje takiej euforii ze się restartuje. Próbowałem szukać coś na necie, niestety wujek google znalazł jakąś niedorobioną gengię i podcięte od spodu pyre... Pytałem kumpli czy by mi nie wycieli tych miast, to jedni albo maja za mało ramu albo maja neta 2 kb/s i im się mapy nie chce ściągać albo nie maja czasu....

Ratujcie mnie bo szukam rozwiazania juz 2 tyg.

PoZdRo
 
Last edited:
ale i tak mu nikt nie pomoże.

Chcesz zarobić szukaj sam. Ja muszę sam sobie radzić bo tu tacy szpec koxy są żw się wywalają przy news tickers fakt, że Samme mnie leciutko nakierował i szacun mu za to lub twierdzą, że RPS ma dysk twardy lol^5...
 
Kryzys uważa, że RPS wogóle nie ma dysku.
Cóż, współczuć. Słyszała pani o czymś takim jak dysk wirtualny? Sieciowy?
Pewnie nie :), a widzisz.

Kryzys'a pozdrawiamy. Jestem ciekaw czy po tym poście zacznie się wyzywanie od buraków, debili i idiotów <lol>.

Jedyne co umiesz robić dobrze to nabijać posty, tu ci pogratuluję ;).
 
O kurwa mać takich ludzi nie widziałem.
Piszesz do mnie na PM, że jestem burakiem (zaczyna przezywać) bo uważam, że RPS nie ma dysku twardego. Ja pierdole masakra RPS widocznie dla ciebie ma dysk twardy obecny w serwerze. ON MA DOSTĘP DO PRZESTRZENI W SANIE ILE RAZY MOŻNA CI MÓWIĆ. JUŻ MI SŁÓW BRAKUJE.

A propo DYSK TWARDY!=DYSK WIRTUALNY więc stwierdzenie RPS NIE MA DYSKU TWARDEGO jest prawdziwe. Fakt faktem ma dostęp do SANu ale to już swoja drogą.

I myśle, że jeśli zaczynasz kogoś wyzywać koxie to nie dziw się, że ktoś odpłaci ci tym samym bobasku
 
Back
Top