• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[GERMANY][7.4]RESET-TODAY Last World HIGH-Exp/RL Tibia/DX9/100% Anti Cheat Client

What you guys think about Server Start today about 19:00 CET?
Or better tomorrow at 15:00 CET?
 
today is fine ;d punio zamknij morde bo ci wjade na hate jebac przemysl
 
zorian chuj ci w dupe frajerze
dobre imie masz, ladnie cie starzy skrzywdzili
 
jebac ciebie , nikt ciebie nie lubi , wszyscy twoi kumple ktorych pamietam wyjebali sie na ciebie bo taka kurwa jestes

Punio durny jestes xd 7007634
 
haha xd to podaj przyklad jednego kumpla ktory sie na mnie wyjebal oprocz twojego rl gonza ktory byl frajerem od poczatku i zwalowal banke
 
Gonzo mi wyjawil twoje sekrety cwelu hahah , hmm moze Raymoon chociazby? <3
 
Kovall utkaj pizde wariacie bo zys kurwa jest jebany spoleczniak rozjebales sie na ziomkow kurwo z kochanowskiego 2
 
KOVALL WITAM CIE TU ENDER JESTES PIZDA I ZAWSZE NIA BYLES LIZESZ DUPE KAZDEMU JAK NIE MASZ Z KIM GRAC PO CZYM CISNIESZ WSZYSTKICH W CHUJA I IDZIESZ DO WROGOW JESTES PIZDA SZKODA MI TWOJEJ MATKI ALE PONOC SLSZALEM ZE MIALES OPERACJE NA SIUSIAKA I TERAZ MASZ 8 CM , GONZO DOBRY KOLEGA :D wbij na tego last worda a jak smiecia cie pocisne
 
kovall witam cie tu ender jestes pizda i zawsze nia byles lizesz dupe kazdemu jak nie masz z kim grac po czym cisniesz wszystkich w chuja i idziesz do wrogow jestes pizda szkoda mi twojej matki ale ponoc slszalem ze miales operacje na siusiaka i teraz masz 8 cm , gonzo dobry kolega :d wbij na tego last worda a jak smiecia cie pocisne



suahsuahsauhsuashauhsausuahsuahsauhsuashauhsausuahsuahsauhsuashauhsausuahsuahsauhsuashauhsausuahsuahsauhsuashauhsausuahsuahsauhsuashauhsausuahsuahsauhsuashauhsausuahsuahsauhsuashauhsausuahsuahsauhsuashauhsausuahsuahsauhsuashauhsausuahsuahsauhsuashauhsausuahsuahsauhsuashauhsausuahsuahsauhsuashauhsausuahsuahsauhsuashauhsau
 
KOVALL WITAM CIE TU ENDER JESTES PIZDA I ZAWSZE NIA BYLES LIZESZ DUPE KAZDEMU JAK NIE MASZ Z KIM GRAC PO CZYM CISNIESZ WSZYSTKICH W CHUJA I IDZIESZ DO WROGOW JESTES PIZDA SZKODA MI TWOJEJ MATKI ALE PONOC SLSZALEM ZE MIALES OPERACJE NA SIUSIAKA I TERAZ MASZ 8 CM , GONZO DOBRY KOLEGA :D wbij na tego last worda a jak smiecia cie pocisne

Ender wjazd exiva mana koval mial operacje siusiaka
 
Back
Top