• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gesior 0.6.3 - guild logo

Matrix Powraca

Banned User
Joined
Feb 6, 2013
Messages
107
Reaction score
0
Witam, posiadam Gesiora 0.6.3 i mam następujący problem:
Nie mogę ustawiać obrazków gildii w swoim acc.
Sorry! Can't save your image.
Ustawiłem chmody na 777, dalej nie mogę dodawać.
dopisałem /images w pliku ale teraz niema ani błędu ani obrazków nie dodaje ;/
PHP:
$save_path = 'images/guilds/'.$save_file_name;
Jakieś rozwiązanie?

to moj plik guilds.php
Wklejka #1003513 – Wklej.org
 
mi dziala bez problemu tylko do www stawilem i dziala

- - - Updated - - -

a jednak mialem problem chyba naprawilem tu link z demo >>>Link<<<
zaraz ci wysle acc

- - - Updated - - -

ok masz linka zmienilem troche lastnews i troche strone bo bledy mialem bo mam stary xmapp ty mozesz sobie podmienic lastnews i layout jak bys mial jakies bledy z mysql to pisz
>>>link acc<<<

- - - Updated - - -

a jak nie dziala to ty masz linuxa ? to idz do (pisze jak na debiana nie wiem jak inne linuxy) /var/www trzeba dac prawo folderu www 777
 
jak wrzucam caly ten acc to brakuje mi tabel:

PHP:
Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'user.castle' doesn't exist' in C:\xampp\htdocs\latestnews.php:96 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\latestnews.php(96): PDO->query('SELECT `guild_n...') #1 C:\xampp\htdocs\index.php(77): include('C:\xampp\htdocs...') #2 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\latestnews.php on line 96
a jak sam plik guilds podmieniam to też jest lipa ;/
po wejsciu w zakladke Gildie:
PHP:
Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[42S22]: Column not found: 1054 Unknown column 'get_points' in 'field list'' in C:\xampp\htdocs\pot\OTS_DB_MySQL.php:153 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\pot\OTS_DB_MySQL.php(153): PDO->query('SELECT `get_poi...') #1 C:\xampp\htdocs\guilds.php(95): OTS_DB_MySQL->query('SELECT `get_poi...') #2 C:\xampp\htdocs\index.php(163): include('C:\xampp\htdocs...') #3 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\pot\OTS_DB_MySQL.php on line 153
 
to czekaj zaraz ci podam mysql

- - - Updated - - -

ok do phpmyadmin

----- nie potrzebe te kody deleted
i zobacz czy dziala jak nie to pokarz nowy bld
 
Last edited:
wolalbym abys powiedzial jak naprawic ten konkretny błąd ;/

daje tu zaktualizowaną na dzien dzisiejszy wersje tego acc makera (bo tamten dalem bez paru fixów):
htdocs.rar - Speedy Share - upload your files here
chcialbym tylko ten jeden błąd z logo naprawic nic wiecej w sumie ;p
 
Back
Top