• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gesior AAC pod 8.7

Status
Not open for further replies.

Azarael

New Member
Joined
Nov 20, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Poszukuję account maker Gęsior'a pod klienta 8.7, przy podstawowym, który działał wcześniej mi na 8.54 i 8.6 nie działa -> wyskakują błędy, które świadczą o złej interpretacji bazy danych przez skrypt. Proszę o pomoc, z góry bardzo dziękuję, pozdrawiam. Azarael.
 
Niestety, problem nie tkwi w config.lua, na 100% jestem pewien jest problem z tableami ;) (tak jak w przypadku gesiora 8.4, ktorego chciałem użyć do 8.54 i 8.6) ;) Trzeba coś zmienić, niestety moje umiejętności w php i mysql nie mają w zakresie takich rzeczy, dlatego zwracam się z prośbą do Was ;)
 
Problem rozwiązany.

Zła budowa tabel ;) Przepraszam za kłopot.

(Brak pola NAME w tabeli accounts).
 
ah, czyli używałeś gesiora dla nowszych 0.3 w 0.2.9
myślisz, że dlaczego one się "troszkę" różniły?
 
Niemożliwe, że działał na 8.54 i 8.6 a na 8.7 nie działał, ponieważ one wszystkie używają pola name.
A to, moi kochani użytkownicy, podpada pod punkt #3 naszego równie kochanego regulaminu.
Potraktujcie to jako HALL OF FLAME.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom