• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gesior Acc biała strona przy zakładaniu postaci

vDk

Member
Joined
Jul 22, 2007
Messages
795
Reaction score
14
Location
Poland, Kraków
Witajcie, posiadam server na linuxie, wszystko jest OK, tylko przy zakładaniu postaci po zatwierdzeniu wywala mi białą stronę, a postać robi się bez EQ ( mimo że sample eq mają)

Może gdzieś trzeba ustawić jakieś chmody albo coś? ;'d

Mam nadzieje że ktoś zna rozwiązanie tego problemu :(

btw. mam też problem mianowicie na windowsie gdy jakaś strona wywala błąd to normalnie się wyświetla a na linuxie też właśnie jest biała strona...
 
Last edited:
masz jeszcze mozliwosc ustawienia first items w
data/creaturescripts/scripts/firstitems.lua
 
No tak ale mój serv jest typu WAR z save = 0, zresztą firstitems to zły pomysł ={

Dodam ze na localhoscie wszystko mi dziala tylko na dedyku pojawia sie ten problem =/
 
wejdź do konfiguracji apache i zmień limit pamięci ram przyzwolonej dla apache!

#edit
Faktycznie php.ini, pomyliło mi się z plikiem od apache, bo tam podobne coś jest :)
 
Last edited:
wejdź do konfiguracji apache i zmień limit pamięci ram przyzwolonej dla apache!

Miałem ten problem i tu nie o pamięć dla apache chodzi tylko o pamięć dla php ustawianej w pliku konfiguracyjnym php.ini.
Wartość memory_limit ustaw na 2x większą i powinno być ok. Problem występuje tylko przy dużej ilości istniejących kont na serwerze więc pochwal się jaki masz serwer?
 
Ja tam działem na firstitems.lua.

Daxis a ty przypadkowo u mnie nie hostujesz otsa ? :)
 
Back
Top Bottom