• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gesior Acc Maker i TFS 0.4 rev 3884

Pietrzak19613

New Member
Joined
Oct 14, 2008
Messages
124
Reaction score
0
A wiec posiadam gesior acc maker i tfs 0.4.. Ale niestety nie zbyt to ze sobą się zgrywa, ponieważ w configu mam ustawione takie coś encryptionType = "sha1" A gdy tworze za pomocą Acc Makera konto to niestety haslo tworzy się "zwykłe" i na serwer wbić niestety nie mogę :| Prosze o pomoc.
W configu zmienić nie moge kodowania hasła na inne bo serwer wyrzuca komunikat że kodowanie jest niebezpieczne..

Czyli w sumie wychodzi na to, że moje pytanie brzmi: Jak zmienić kodowanie w Acc Makerze? :> Aby było takie samo jak na serwerze ? :D
Lub jak zrobić aby serwer "pozwolił" mi ustawić kodowanie na plain..
 
Sprawdź czy masz w config-and-functions.php:
Code:
if(strtolower($config['server']['useMD5Passwords']) == 'yes' || strtolower($config['server']['encryptionType']) == 'md5')
    $passwordency = 'md5';
if(strtolower($config['server']['encryptionType']) == 'sha1') 
    $passwordency = 'sha1';
 
@Be A Mafia
Gdy zmienię w configu na md5 to nie mogę się połączyć z serwerem żadnym kontem ;]

A czy wiecie może jak zrobić aby serwer pozwolił mi na to aby nie było żadnego kodowania?

@Don Daniello
Mam takie coś w config-and-functions.php
 
@Be A Mafia
Gdy zmienię w configu na md5 to nie mogę się połączyć z serwerem żadnym kontem ;]

A czy wiecie może jak zrobić aby serwer pozwolił mi na to aby nie było żadnego kodowania?

To zrób nowe konto, i zainstaluj acca na nowo.
 
@up
Gdy robię nowe konto, również nie mogę podłączyć się do serwera. A po co reinstalować acc maker? Przecież podczas instalacji acc makera ustalam tylko sciezkę do otsa, hasło do konta, tworzę tabelę w bazie danych i nic wiecej..? Chyba że się mylę.
 
@up
Gdy robię nowe konto, również nie mogę podłączyć się do serwera. A po co reinstalować acc maker? Przecież podczas instalacji acc makera ustalam tylko sciezkę do otsa, hasło do konta, tworzę tabelę w bazie danych i nic wiecej..? Chyba że się mylę.

Acc Ci tworzy i koduje konto "1"...
 
No tak, ale to i tak nie będzie działać. Bo acc nie koduje konta w MD5 tylko po prostu plain.
Ale dobra, przestawiłem Acc Makera na kodowanie sha1 i jest narazie dobrze.
Dzieki za pomoc.
 
Last edited:
Back
Top