• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gesior ACC PayGol Gotowy SMS Shop System dla Polakow i Zagranicy ! Krok po kroku

nie to złodzieje i wszystkich okradają... jakie ty głupie pytania zadajesz kolejny klaun na polish boardzie, jakie ty miałeś te konta po 1000 postów?
 
nie to złodzieje i wszystkich okradają... jakie ty głupie pytania zadajesz kolejny klaun na polish boardzie, jakie ty miałeś te konta po 1000 postów?

Nie dawno dowiedziałem się o tej firmie, a skoro nie ma nigdzie danych firmy to coś musi być nie tak. Co do klauna na PB, to z tego co widzę to ty nim jesteś no i ciekawe EVENTY sprzedajesz "OT EXPERCIE"...

Zresztą, ja dbam o swoje interesy i wolę mieć pewność 100% że jest OK.
 
dzięki. ty czym się wsławiasz ? spamem na polish boardzie? wrzuciłeś coś ciekawego za co podziękowało Ci ponad 100 obcokrajowców? nie. mam wyjebane co o mnie mówią tu na polish boardzie ale klaunem to jesteś ty widzę że nicków nie podałeś tych kont które mówiłeś jakiemuś typkowi też widzę nie masz. Po co kłamać? Eventy sprzedaje mam więcej zadowolonych niż polskich płaczków. Dobra koniec dyskusji z paygola korzysta już jakiś czas bardzo wiele szwedzkich OTSów i innych, wypłacają normalnie bo pracowałem z nie którymi. Widzę że już zaczynają na tym zarabiać polaczki biedaczki.
 
dzięki. ty czym się wsławiasz ? spamem na polish boardzie? wrzuciłeś coś ciekawego za co podziękowało Ci ponad 100 obcokrajowców? nie. mam wyjebane co o mnie mówią tu na polish boardzie ale klaunem to jesteś ty widzę że nicków nie podałeś tych kont które mówiłeś jakiemuś typkowi też widzę nie masz. Po co kłamać? Eventy sprzedaje mam więcej zadowolonych niż polskich płaczków. Dobra koniec dyskusji z paygola korzysta już jakiś czas bardzo wiele szwedzkich OTSów i innych, wypłacają normalnie bo pracowałem z nie którymi. Widzę że już zaczynają na tym zarabiać polaczki biedaczki.

Spoko "OT EXPERCIE", jak by mnie ludzie nie znali jak napisałem, że mam inne konta to by mi lików nie dali. Zadałem normalnie pytanie i tu w temacie i w tamtym, ale nawet jak chcesz komuś pomoc to zaczyna się trollowanie... Szkoda gadać.

Polaczki biedaczki, każdy radzi sobie jak może to że w naszym kraju jest bieda, nie zarabiamy tyle co takie szwedy to nie znaczy że można nami gardzić. A skoro nie lubisz polski to wypierdalaj.
 
"Polaczki Biedaczki" - tak jak napisał Azi, " każdy radzi sobie jak może " niestety alex zapomnaiłeś że Ty potrafiłeś typa wyjebać na 5 EUR, więc do nich pasujesz, ale nie ma to jak patriotyczna śpiewka, ja tam bym mu warna wklepał za flaming, ale nie jestem modem :/ , Mr. OT EXPERT który w swoim "Shopie" pisze ze nie zna sie na programowaniu ani na psianiu LUA, tylko odsprzedaje, no bez jaj jaki jebany OT Expert xD.

Co do tematu, wole ZayPay
 
nie to złodzieje i wszystkich okradają... jakie ty głupie pytania zadajesz kolejny klaun na polish boardzie, jakie ty miałeś te konta po 1000 postów?

A nie zastanowiło Cie jak omijają prawo w UK?
 
"Polaczki Biedaczki" - tak jak napisał Azi, " każdy radzi sobie jak może " niestety alex zapomnaiłeś że Ty potrafiłeś typa wyjebać na 5 EUR, więc do nich pasujesz, ale nie ma to jak patriotyczna śpiewka, ja tam bym mu warna wklepał za flaming, ale nie jestem modem :/ , Mr. OT EXPERT który w swoim "Shopie" pisze ze nie zna sie na programowaniu ani na psianiu LUA, tylko odsprzedaje, no bez jaj jaki jebany OT Expert xD.

Co do tematu, wole ZayPay

Nigdzie tak nie napisałem idioto czytaj ze zrozumieniem.

Co do tematu to wolisz spamować wiadomo że dotpay czy homepay jest lepszy.
 
Spoko "OT EXPERCIE", jak by mnie ludzie nie znali jak napisałem, że mam inne konta to by mi lików nie dali.

ale to zabrzmiało
czyli mówisz, że twoje posty są lajkowane, nie dlatego, że są śmieszne/do rzeczy/uznane tylko dlatego, że jesteś donajem?xddddddd

nie zarabiamy tyle co takie szwedy to nie znaczy że można nami gardzić. A skoro nie lubisz polski to wypierdalaj.



tu się z Tobą zgodzę

#temat

to, że ileś ludzi z tego skorzystało to nie znaczy, że jest bezpieczne i zaufane, z amber gold też sporo ludzi skorzystało i właśnie tak gadali do ludzi, że to pewne jest etc. a teraz co ? no właśnie, to że samemu dali się złapać to jedno, a to, że kogoś mogli tak nieświadomie udupić to jest kurwa straszne
 
wyplacaja, to sie tym nie przejmuje ;p zawsze mozna wrocic do daopay, ale z paygola daja wiecej i te wyplaty co miesiac a nie co 3.

z OTKami skonczylem na jakis czas, ale z paygola korzysta mnostwo serwerow ,najwiecej jest paygola w prywatach WoWa , wiec jakos to zyje. tez mnie to dziwi jakim cudem ta firma to omija,ale jak placi to po co sie tym przejmowac?
 
mam taki blad;

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in C:\xampp\htdocs\paygol.php on line 44
 
Mam problem w ogóle nie dostaje punktów ;/ Prsze o pomoc




-------------------------------------------------------------------------
buypoints.php
<?PHP


$main_content .= '
<b>SMS DONATION</b></CENTER><br /><br />

<ol>
<li>Enter your account number.</li>
<li>Choose your payment price.</li>
<li>Click on the red Pay by mobile button.</li>
<li>Follow the instructions.</li>
<li>Your points will be added automatically.</li>

</ol>
</br>
<center><b><li>12 Premium Points for 3 EUR</li>
<li>26 Premium Points for 6 EUR</li>
<li>40 Premium Points for 9 EUR</li>
</center></b>

</br>
';

$main_content .= '<center>
<!-- PayGol JavaScript -->
<script src="http://www.paygol.com/micropayment/js/paygol.js" type="text/javascript"></script>

<!-- PayGol Form -->
<form name="pg_frm">
Account number/Character Name<p>
<input type="text" name="pg_custom" value=""><p>
<input type="hidden" name="pg_serviceid" value="54829">
<input type="hidden" name="pg_currency" value="EUR">
<input type="hidden" name="pg_name" value="Premium Points">

<input type="radio" name="pg_price" value="1"checked>50 Points 1<p>
<input type="radio" name="pg_price" value="2">150 Points 2.5<p>
<input type="radio" name="pg_price" value="3">450 Points 3.5<p>
<input type="hidden" name="pg_return_url" value="">
<input type="hidden" name="pg_cancel_url" value="">
<input type="image" name="pg_button" class="paygol" src="http://www.paygol.com/micropayment/img/buttons/150/black_en_pbm.png" border="0" alt="Make payments with PayGol: the easiest way!" title="Make payments with PayGol: the easiest way!" onClick="pg_reDirect(this.form)">
</form> </center>';

?>


-----------------------------------------------------
paygol.php
<?php
/*

Note:Before starting you have to create an account at http://www.paygol.com/register?affiliatecode=T8Y7-LK0M-NY0R-Y6O3

*/

// check that the request comes from PayGol server
if(!in_array($_SERVER['REMOTE_ADDR'],
array('109.70.3.48', '109.70.3.146', '109.70.3.58'))) {
header("HTTP/1.0 403 Forbidden");
die("Error: Unknown IP");
}
// CONFIG
$your_service_id = TWOJE_ID; // Twoje service ID z PayGola

// get the variables from PayGol system
$message_id = $_GET['message_id'];
$service_id = $_GET['service_id'];
$shortcode = $_GET['shortcode'];
$keyword = $_GET['keyword'];
$message = $_GET['message'];
$sender = $_GET['sender'];
$operator = $_GET['operator'];
$country = $_GET['country'];
$custom = $_GET['custom'];
$points = $_GET['points'];
$price = $_GET['price'];
$currency = $_GET['currency'];

//Replace these parameters by your database details
$dbhost = "localhost"
$dbuser = "root"
$dbpassword = "wiki430"
$db = "forgottenserver"

if ($your_service_id == $service_id) {
//Connect to Database
$conn = mysql_connect($dbhost, $dbuser, $dbpassword);
mysql_select_db($db);
$sql = "UPDATE accounts SET premium_points = premium_points+'".mysql_real_escape_string($points)."' WHERE name = '".mysql_real_escape_string($custom)."'";
mysql_query($sql);

mysql_close($conn);
}

?>

-----------------------------------------------------------
W czym tkwi problem bardzo proszę o pomoc :) Dziekuje.
 

Attachments

Po pierwsze kod w znacznikach
po drugie jestes chyba ułomny że nie potrafisz tego skonfigurować marsz na strone pierwszą i od nowa!

Jeżeli na start hostowałem u siebie na komputerze serwer w razie czego moge potem przenieść URL BACKGROUND na dedyka?
 
Last edited:
Back
Top