• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gesior Acc, poszukuję kto ile expa dostał

Potem napisze najprawdopodobniej tutorial jak dodać 2 menu do Iriany wtedy zobaczysz co to znaczy mieć pojęcie o PHP/CSS/HTML.

jeblem_31315.jpg
 
Masz rację mój błąd.
A tak poza tym nie jestem kidem który czeka na gotowca, napisałem 80% kodu do iriany v2 zresztą możecie zobaczyc(header to gówno nie mój): hxxp://vizerna.pl/
A co do tego trigera, to tak własnie się z tym 'przeszedłem' i raczej to nie wyjdzie ponieważ zmienna .date jest zapisywana w jednej wartosci
A ja myślałem ze kto inny napisał gesiora.
 
<facepalm> Iriana V2 TO LAYOUT. Pozdrawiam jeżeli nie wiesz co to lay.
 
Irvinek rzucasz biedą jak skurwysyn nawet trolować nie umiesz.

Czyli uważasz się za pro kozaka bo umiesz zrobić menu po prawej stronie ta? :D
 
:O :w00t: Czy ja dobrze widzę ! Dodales forum w Iframie na twojej stronie ?! <haha> :w00t: :D :eek: :blink: I kto tutaj jest 'prosem'. <_<
Ja p******e. Nie no nie mogę. Ok kozaczku, napisz menu (nie ty Seminari) z drugiej strony. Czekam. A co do laya to również go robiłem (edytowalem).

Co do tematu, to proponuje close ponieważ robi się tutaj mega spam.
 
Last edited:
Ja pierdole koleś robisz z siebie większego idiotę niż ustawa przewiduje...
Każdy leje tu z Ciebie a Ty piszesz że edytowałeś layout ...
 
Puki co sam wychodzisz na idiotę.
Tak jak mówiłem nie pomagasz to się nie wpierd***j :)
~~Close
 
Bo ja tu jestem otland idiot !
Ale nie uważam się za kurwa webmastera czy chuj wie kogo bo dodałem kurwa menu albo edit zrobiłem layoutu hahahahahaha
Proszę cię takie rzeczy to każdy potrafi.
Zrób własny maker to będę cię wielbił.
 
Bo ja tu jestem otland idiot !
Ale nie uważam się za kurwa webmastera czy chuj wie kogo bo dodałem kurwa menu albo edit zrobiłem layoutu hahahahahaha
Proszę cię takie rzeczy to każdy potrafi.
Zrób własny maker to będę cię wielbił.

Ja mam 2 wlasne AAC, jeden napisany w PHP, drugi w Pythonie. Jestem teraz Twoim bogie? :D
 
-,-
Ok napiszę tobie acca składającego się z 2 napisów:
-WYPAD
-WYPAD
Potrzebny czas do napisania tego: 0.2 sec
Potrzebny czas do napisania 2 menu: 1h
GL & HF
 
Back
Top