• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gesior Acc, poszukuję kto ile expa dostał

13 znakow w 1/5 sekundy
dobry jestes

@up
nie lubie mleka :<
 
:O :w00t: Czy ja dobrze widzę ! Dodales forum w Iframie na twojej stronie ?! <haha> :w00t: :D :eek: :blink: I kto tutaj jest 'prosem'. <_<
Ja p******e. Nie no nie mogę. Ok kozaczku, napisz menu (nie ty Seminari) z drugiej strony. Czekam. A co do laya to również go robiłem (edytowalem).

Co do tematu, to proponuje close ponieważ robi się tutaj mega spam.

Po co cenzurujesz ?xd To nie TNET, że ci modek wpierdoli bana za przekleństwa, więc kurwuj ile wlezie, to pomaga, przekleństwa podowdują takie jakby katharsis~~, oczyszczenie, jesteś wkurwiony, powkurwiasz, poprzeklinasz i od razu lepiej się robi, jak np. mi coś się nie uda, to powiedzienie Kurwa Mać No kurwa jebana mać, naprawdę pomaga :) Lepiej tak niż, żeby ci się skumulowało i żebyś kogoś zapierdolił.

xddd "nie Ty Seminari" xd, no ja dam radę xD, ale niektórzy z tego foruma to już raczej nie xD




Kto lubi ciastka i mleko, daje lajka!

Jestem uczulony na mleko, mogę tylko te prosto z cyca.


#xd

patrzcie taki Diath, to tutaj Jezus Chrystus
 
-,-
Ok napiszę tobie acca składającego się z 2 napisów:
-WYPAD
-WYPAD
Potrzebny czas do napisania tego: 0.2 sec
Potrzebny czas do napisania 2 menu: 1h
GL & HF
ja pierdole jak twoja matka musiała być porobiona jak cię robiła, że taki pierdolony debil się stał.


#edit
ERAGOS said:
CO TO ZA SŁOWO ? Możesz mi wyjaśnić?
wyjdź na podwórko łachudro.
 
Last edited:
..!..
Widać wasz poziom :w00t:
A tyrajcie sobie ile wlezie kurwa. Zapraszam, niech każdy się wypowie! Lepszych zajebistych 'tyr' nie macie ? Szkoda liczyłem na coś bardziej wkurwiającego. Widocznie się przeliczyłem.
A jeżeli uważasz że twoja stara rżnie się z psem po masz fajnie w domu, ale moja na pewno tego nie robi.


ja pierdole jak twoja matka musiała być porobiona jak cię robiła, że taki pierdolony debil się stał.
CO TO ZA SŁOWO ? Możesz mi wyjaśnić?
 
..!..
Widocznie się przeliczyłem.
A jeżeli uważasz że twoja stara rżnie się z psem po masz fajnie w domu, ale moja na pewno tego nie robi.

co to za zdanie z tym po ?
chyba wjechalem ci straszne na ambicje po na klawiaturze 't' jest daleko od 'p' ;x
 
Ale co Ty tu jeszcze szukasz? Odpowiedz dostales, a to ze nie potrafisz sobie tego zaimplementowac wedlug wlasnych wymagan to juz Twoj problem.

Jezus przemówił, a zaprawdę powiem wam, że dobrze prawi On!
 
Back
Top