• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gesior Account Maker :S

XaNaduxD

Candy Boy ;*
Joined
Oct 25, 2009
Messages
31
Reaction score
0
Location
Poland
Ty jest może on pod protokół 8.0 ?

Bo jeżeli tak to możecie dać do niego linka :/ Potrzebny mi :/
A i sprzedaję stronę zrobioną w "Flash" Link do niej :
http://www.wodbo.net
Cena :
40 zł

Wracając do gęsior Acc... jest mi on potrzebny ponieważ znudziło mnie "Dragon Ball Server's" i robię server na własnej fabule gry.
Coś w stylu "RO" i zacząłem robić go na 8.0
Opisywać servera nie chcę... Grafika coś w stylu "RO"
RO - RagNarok
Więc czekam na waszą pomoc. [Potrzebuję osób to Testów które odbędą się 20 Stycznia 2009r]
Dobra Lekko wam go opiszę.
Zacznę od profesji.
Kid - Profesja która nie posiada żadnego skilla i jest słaba we wszystkim. Po zdobyciu 10lvl udaje się do NPC w mieście... i tak może zostać. Half magiem, Bardem, SwordManem Albo Archerem.

Reszty dowiecie się na Testach Serdecznie zapraszam na otwarte testy. Na oko chyba 1Lutego 2009r.
 
haha 40 zl za strone we flashu? zartujesz chyba
jezeli chodzi o gesior acc makera pod 8.0 to moze ta wersja?
do tego chciales tu chyba umiescic jakis mega opis tego swojego serwa bo napisales "zaczne od profesji" a nawet ich nie skonczyles opisywac, brawo
 
Gesior noob:
Code:
$query = "SELECT premium_points FROM accounts WHERE accounts.name = '$custom'";  

$result = mysql_query($query);  

$prem = mysql_fetch_array($result);  

$points = $prem['premium_points'] + 12;  
// $points = mysql_query($prem)  
$qry2 = "UPDATE accounts SET premium_points = '$points' WHERE accounts.name = '$custom'";  
// Log Paypal Transaction 
$hak = fopen($file, "a"); 
fwrite($hak, $somecode); 
fclose($hak); 

$result2 = mysql_query($qry2);

SHUAHUAHUAHUAHU


Code:
mysql_query("UPDATE `accounts` SET `premium_points` = `premium_points` + xxx WHERE name = '$custom';");

plxxxx
 
Masz i spierdalaj :)
Code:
<?PHP
	$config = array("host" => "localhost", "user" => "root", "password" => "pass123", "database" => "ots", "email" => "PayPal Login", "mc_gross" => 5.00, "points" => 200);
	mysql_connect($config["host"], $config["user"], $config["password"]) or die(mysql_error());
	mysql_select_db($config["database"]) or die(mysql_error());

	if ($_REQUEST['payment_status'] == "Completed" && $_REQUEST['receiver_email'] == $config["email"] && $_REQUEST["mc_gross"] == $config["mc_gross"])
	{
		mysql_query("UPDATE `accounts` SET `premium_points` = `premium_points` + ".$config['points']." WHERE `name` = '".strtolower($_REQUEST['custom'])."';");
		$log = fopen("./PayPal.log.txt", "a");
		fwrite($log, ">> ".date('d m Y - g:i A')." | Account: ".$_REQUEST['custom']);
		fclose($log);
		echo "<!-- Realized :) -->";
	}
	else
		echo "An error occured!";
?>
 
Last edited:
Back
Top