• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gesior crash

Fedake

New Member
Joined
Apr 28, 2009
Messages
33
Reaction score
0
Siemka. Mam problem. Jakiś koleś wbił na server i mówi że może mi scrashowac stronke. Ja mówie ok no to crashuj, on mówi że już, wbijam na stronke a ona sie nie chce ładować, on mówi że odblokuje zaraz. Odblokował i wszystko działą bez problemu. Ocb?? Stronka to najnowaszy gesior - trunk, stoi na xamppie też najnowszym, hasło do bazy zmienione i tylko przez localhosta da sie wejść. Wie ktoś jak to naprawić?
 
Obrazki działają dobrze, wszystko testowałem. A co do slowloris, nie wiem co to, możesz objaśnić ;p
 
Slowloris to prosty skrypt za pomoca ktorego wylacza Ci strone, hm jakbys uzywal linuxa moglbym Ci cos poradzić aby to obejść, a że używasz xampa jestem bezradny :)
 
Czy mógłbyś napisać jak obejść to na linuxie, planuje kupić dedyka z debianem i nie chciałbym żeby dalej to było. ;]
 
Back
Top