• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

GesiorACC 0.6.2. problem z admin panel

Rexibol

New Member
Joined
May 31, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Witam, szukałem rozwiązania problemu ale nie znalazłem nigdzie. Mianowicie.
Zainstalowałem poprawnie GesiorACC 0.6.2. ze stroney GoogleCode.

Problem nie występuje tylko w wersji 0.3.6, wszystkie nowsze nie działają.

Gdy klikam w panel admina i "Edit Configs" nie wyświetla mi się nic, tak jak by była pusta zakładka.
3443293.png
 
A po co Ci to? Przecież to wszystko można ustawić ręcznie w plikach konfiguracyjnych gesiora, lepiej wywal ten panel całkiem bo pewnie ma luki i Cie będą hakowali.
 
Witam, szukałem rozwiązania problemu ale nie znalazłem nigdzie. Mianowicie.
Zainstalowałem poprawnie GesiorACC 0.6.2. ze stroney GoogleCode.

Problem nie występuje tylko w wersji 0.3.6, wszystkie nowsze nie działają.

Gdy klikam w panel admina i "Edit Configs" nie wyświetla mi się nic, tak jak by była pusta zakładka.
3443293.png

Nie ma, bo admin panel był podatny na sql inj i dulin go wyjebał. Nie radzę wgrywać
 
Warning: include(bansmeneger.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\index.php on line 146

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'bansmeneger.php' for inclusion (include_path='.;C:\xampp\php\pear\') in C:\xampp\htdocs\index.php on line 146

Następny błąd.

W takim razie jak dodać cos do sms shopa?
 
Admin panel z innych wersji jest niemal identyczny. To nie od tego. Dodam że korzystam z tfs 0.3 pod 8.6
 
Warning: include(bansmeneger.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\index.php on line 146

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'bansmeneger.php' for inclusion (include_path='.;C:\xampp\php\pear\') in C:\xampp\htdocs\index.php on line 146

Następny błąd.

W takim razie jak dodać cos do sms shopa?

bazą danych, ja byłem w chuj leniwy to napisałem sobie komende w lua, żeby nie klikać w baze danych, zaraz znajde gdzie wjebalem na forum ja i dam edyta



//
edit:

http://otland.net/f81/add-items-your-shop-game-140014/

tutaj masz, sprawdź czy u siebie masz db.executeQuery czy db.query
 
Last edited:
Back
Top