• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Głośniki

Burczyk91

New Member
Joined
Jul 21, 2012
Messages
268
Reaction score
3
Witam mam do was pytanko, otóż jakie najniższe pasmo przenoszenia powinny mieć głośniki żeby był dobry odsłuch bez szmerów muzyki z gatunku club/hardstyle/dubstep/chillstep itp?
 
a co sądzicie o głośnikach z pasmem przenoszenia 58 Hz - 20 kHz, dałyby radę wytrzymać?
 
też mam logitechy, polecam, trochę inne, ale marka dobra

- - - Updated - - -

philipsa też mam, ale one takie dziwne, tzn po paru latach zaczynają się trochę rozstrajać jakby
 
A ja polecam jakiegoś pioneera a656 albo coś w podobie i głośniki altony 80 chyba że masz więcej hajsu to kup altusy 300 a nie te gówna z subuferkiem tylko kolumny i jeszcze raz kolumny.

Ja w swoim zestawie posiadam wzmacniacz ten co napisałem wyżej i 2x kolumny alton 80 + 2x altus 110 i dają kurwy rade chociaż maja po 20lat a wygladają świetnie i grają świetnie chociaż przydała by im sie nie długo regeneracja bo sie troche wytłukły bo mam mało akustyczny pokuj.
Kolumny Made in Polska
Pioneer Made in Japan :D


Pzdr
 
No mi tylko są potrzebne do kompa jakieś żeby przy pracy (fl studio) z mocniejszym dubstep'ie nie trzeszczały i tyle.
 
No mi tylko są potrzebne do kompa jakieś żeby przy pracy (fl studio) z mocniejszym dubstep'ie nie trzeszczały i tyle.
W takim razie tym bardziej nie kupuj głośników za ~150zł, radziłbym dozbierać trochę pieniędzy i kupić coś lepszego.
Btw. Z osobistego doświadczenia radzę się trzymać z daleka od wszystkich produktów, które mają "Fatal1ty", "Gaming" itp. w nazwie. Dopłacasz za samą nazwę
 
Zdecydowanie odradzam, jak na tą cenę są to bardzo przeciętne słuchawki, w większości płacisz za wygląd, a ich stosunek cena/jakość to czysta kpina.

Swoją drogą - jeśli masz zintegrowaną kartę dźwiękową to radziłbym w przyszłości kupić coś lepszego, np.
__Sound Blaster X-Fi Xtreme Music GOLD SB0460 BOX (3021457184) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Różnicę w dźwięku usłyszysz już nawet w dość tanich głośnikach.
 
Zdecydowanie odradzam, jak na tą cenę są to bardzo przeciętne słuchawki, w większości płacisz za wygląd, a ich stosunek cena/jakość to czysta kpina.

Swoją drogą - jeśli masz zintegrowaną kartę dźwiękową to radziłbym w przyszłości kupić coś lepszego, np.
__Sound Blaster X-Fi Xtreme Music GOLD SB0460 BOX (3021457184) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Różnicę w dźwięku usłyszysz już nawet w dość tanich głośnikach.

Hmm, na dźwięku mało się znam wystarczy mi dobry sound, ogólnie dostałem je w prezencie od brata który bawił się właśnie w fl itp. i zakupił 2 pary i bardzo sobie je cenił, myślę że są warte swojej ceny a widziałem już nawet tanie wersje, tylko zapewne podróbki bo ich cena to około 200 funtów.
 
Co jak co ale nie bierz Creative to było kiedyś modne i fajne teraz to syf każdy model od 5 lat to chyba to samo tylko inne pudełko i delikatnie zmieniony kształt ja tam bym brał jakieś kolumny nawet od wierzy będą lepiej grać niż to gówno.
 
Beatsy już w swoim ręku miałem i powiem że nie są warte ceny, lepiej zakupić coś od pioneera
 
Swoją drogą - jeśli masz zintegrowaną kartę dźwiękową to radziłbym w przyszłości kupić coś lepszego, np.
__Sound Blaster X-Fi Xtreme Music GOLD SB0460 BOX (3021457184) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Różnicę w dźwięku usłyszysz już nawet w dość tanich głośnikach.
Ja bym wolał trochę dorzucić i kupić sobie taką kartę dźwiękową: KARTA MUZYCZNA ASUS XONAR DS PCI 7.1 7+1 KURIER (3004772381) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej..

Z osobistego doświadczenia radzę się trzymać z daleka od wszystkich produktów, które mają "Fatal1ty", "Gaming" itp. w nazwie. Dopłacasz za samą nazwę ☺
Nie wiem jak tam jest z "Gaming", ale produkty spod skrzydeł "Fatal1ty" nie są wcale takie złe. Mam słuchawki z tej marki i są bardzo dobre, dźwięk jest czysty, wyraźny i głośny (nie tak jak w słuchawkach marki "Biedronka").


Jeśli chodzi o głośniki to najlepiej coś brać od Creative, oni najbardziej się na tym znają - według mnie.
 

>kupowanie fejków za 670 zł o gurwa skisłem tak bardzo

yZsc8lW.jpg


Sugerujcie dalej że cokolwiek może się równać z nadludzkimi KOSS'ami UR40 to kopałbym po ryju.
 
>kupowanie fejków za 670 zł o gurwa skisłem tak bardzo

yZsc8lW.jpg


Sugerujcie dalej że cokolwiek może się równać z nadludzkimi KOSS'ami UR40 to kopałbym po ryju.

Nie wiem czy to fake czy nie ale miałem podobny zestawik tylkoe że czerwone ;d

Ale ze sklepu wiec pewnie nie fake, a jak to poznać? ^_^

No wysłałem link pierwszy lepszy :(
 
Back
Top