• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Google Plus

Jak ktoś chce to mogę wysłać ja od kamila dostałem, nie ma problemsów.
 
Olac zaproszenia. Co do samegoo G+ to wyprze facebooka. Dlaczego? Bo facebooka dreczy nadal brak profesjonalizmu, jak widze czasem te bledy i jakie mozna na fb zapytnaia wykonywac to sie zastanawiam czy im na prawde tak nie zal kasy zeby choc troche sie tym zajac. A jesli chodzi o sama strone widoczna dla kazdego uzytkownika to uwazam, ze za duzy smietnik i za mala mozliwosc skonfigurownaia jest, do tego opcje gdzies pochowane. Natomiast google robi zawsze wszystko porzadnie, czesto nie przesadza z iloscia bajerow w przeciwienstwie do fb. Przykladem jest ich wyszukiwarka, nie zmieniana od lat. Chociaz przegladarka google chrome mi sie nie podoba, jak dla mnie jest taka troche zbyt idiot-frendl.

Co do tego czy chrome OS wyprze windowsa. Tak, wyprze. Bo jest za darmo, a przyszlosc jest taka, ze za pare lat wszystko, wlacznie z grami, programami itp bedzie na jakims serwerze i wszelkie operacje beda dokonywane na serwerze. Predkosc Internetu bedzie taka, ze przesylanie plikow na serwer bedzie rownie predkie co z nosnika na dysk. A majac to na serwerze mozna zobaczyc z kazdego komputera. Podobnie z programami, ktorych nie bedzie trzeba instalowac. Google poszlo juz w tym kierunku rezygnujac z pulpitu, zamiast ktorego od razu jest przegladarka.
 
Tylko zobaczcie jak jaki procent ludzi niepełnoletnich ma konto na facebooku. W G+ nie mając 18 się nie zarejestrujesz. Może dlatego, że to tylko jakieś testy, ale kto to wie...
 
fracek91 sory ,ale pierdolisz głupoty !
za pare lat tak będzie?! chyba za parędziesiąt ...
Jak teraz u nas w ofertach kurwa jest internet o prędkościach 512 kb/s ?! a ty chcesz mieć za pare lat 100 mb dla każdego?! hahaha , może Polska to nie zacofany kraj bo mamy naprawdę wybitnych młodych ludzi , ale niestety jak zwykle rząd wszystko albo większość blokuje , więc nie pierdol ,że każdy będzie miał dostęp do takiego neta , a google za nim to zrobi to mine hoho , w usa , anglii głupi e-book amazon kindle (bardzo zajebista rzecz) jest od ponad 4 lat , a u nas kurwa nawet tego nie można kupić !! :D dobra za bardzo zboczyłem z tematu.
 
fracek91 sory ,ale pierdolisz głupoty !
za pare lat tak będzie?! chyba za parędziesiąt ...
Jak teraz u nas w ofertach kurwa jest internet o prędkościach 512 kb/s ?! a ty chcesz mieć za pare lat 100 mb dla każdego?! hahaha , może Polska to nie zacofany kraj bo mamy naprawdę wybitnych młodych ludzi , ale niestety jak zwykle rząd wszystko albo większość blokuje , więc nie pierdol ,że każdy będzie miał dostęp do takiego neta , a google za nim to zrobi to mine hoho , w usa , anglii głupi e-book amazon kindle (bardzo zajebista rzecz) jest od ponad 4 lat , a u nas kurwa nawet tego nie można kupić !! :D dobra za bardzo zboczyłem z tematu.

Drogi kolego, nie zapominaj, ze jeszcze 15 lat temu ludzie nie mysleli o tym, ze kazdy bedzie miec w domu Internet a na pewno nie taki, ktory pozwolilby na pobranie filmu w wysokiej rozdzielczosci w czasie od paru minut do 3-4 godzin. Tak samo ze sprzetem, komorkami i tak dalej... Takze za 5 czy 10 lat przypuszczam, ze predkosc Internetu bedzie praktycznie nieograniczona jak dla zwyklego uzytkownika.

Ludzie beda chodzili z malymi, ciekawie wygladajacymi tabletami OLED, posiadajac bezprzewodowy Internet, pozwalajacy na korzystanie z serwera tak jak z dysku, takie tablety nie musialyby miec dzieki temu praktycznie w ogole pamieci, tyle co system. Wszystkie programy bylyby server-sided tak wiec moc takiego sprzetu tez nie musialaby byc za duza. Taki tablet molgby byc zwijany etc, jak kartka papieru. Brzmi to jak science-fiction, ale to rzeczywistosc w przeciagu najblizszych 15-20 lat. Pozdro!
 
fracek91 sory ,ale pierdolisz głupoty !
za pare lat tak będzie?! chyba za parędziesiąt ...
Jak teraz u nas w ofertach kurwa jest internet o prędkościach 512 kb/s ?! a ty chcesz mieć za pare lat 100 mb dla każdego?! hahaha , może Polska to nie zacofany kraj bo mamy naprawdę wybitnych młodych ludzi , ale niestety jak zwykle rząd wszystko albo większość blokuje , więc nie pierdol ,że każdy będzie miał dostęp do takiego neta , a google za nim to zrobi to mine hoho , w usa , anglii głupi e-book amazon kindle (bardzo zajebista rzecz) jest od ponad 4 lat , a u nas kurwa nawet tego nie można kupić !! :D dobra za bardzo zboczyłem z tematu.

Facek ma swój świat ;p
 
Ludzie beda chodzili z malymi, ciekawie wygladajacymi tabletami OLED, posiadajac bezprzewodowy Internet, pozwalajacy na korzystanie z serwera tak jak z dysku, takie tablety nie musialyby miec dzieki temu praktycznie w ogole pamieci, tyle co system. Wszystkie programy bylyby server-sided tak wiec moc takiego sprzetu tez nie musialaby byc za duza. Taki tablet molgby byc zwijany etc, jak kartka papieru. Brzmi to jak science-fiction, ale to rzeczywistosc w przeciagu najblizszych 15-20 lat. Pozdro!
Grafen to dopiero przyszłość, wytrzymalszy niż stal, lepiej przewodzi niż srebro, można rozciągnąć nawet o 20% a tranzystory budowane na nim pracują z częstotliwością nawet 100 GHz (obecne 10 GHz)

I dość ciekawe że Polacy opracowali dobrą metodę jego otrzymywania (a że grafen to odmiana węgla którego mamy w ch..) i trzymają patent zamiast sprzedawać - może być ciekawie :)
 
no zeby tylko zrobic taki grafen to raczej zwykly wegiel nie wystarczy, nie wiem czy sie go w ogole uzywa a jesli nawet to to raczej najtanszy element w produkcji bedzie :p
 
Jak otrzymać zaproszenie na G(+) + opis samej 'społecznościówki'. FB daje 2 miesiące.
[video=youtube;IQ78_aqZvDA]http://www.youtube.com/watch?v=IQ78_aqZvDA&feature[/video]
 
Last edited:
Ten google+ to dziadostwo , a z tymi kręgami to już porażka : /
Niech wymyślą coś orginalnego ! , poza tym tam przy rejestracji trzeba podawać pesel itd ;| bo bez jaj teraz to już google będzie wszystko wiedzieć o ludziach :>
 
Ja chyba w ogole zrezygnuje ze spolecznosciowek... Za duzo trzody, nic tam sie nie dzieje, duzo czasu sie marnuje
 
Ja myślę że Google Plus napewno nie zmiażdzy Facebooka, ponieważ oni już mają to grono społeczności,
które dość długo istnieje, przełom rozmów video zadebiutował Skype, więc mysle ze google musialo by
wymyslec coś nowego a nie opierać się na tym samym, poczta Gmail już jest, czat jest, widżety i inne duperele też?
Czego nam trzeba więcej?

A co do fejsa zgapili 50% rzeczy z nk, także wg mnie dla nich to nie jest napewno popularność,
a same zarabianie kasy.
 
dokładnie :) ja już rzadko tego używam :> , a czas to pieniądz.

Madrze powiedziane. Pomyslec, ze masa ludzi marnuje kupe czasu na takiego facebooka, kwejki, demotywatory,polish board na otlandzie (y, czekaj to ostatnie nie).... tyle sie tego narobilo - szto czysty dowod na rozwijajaca sie glupote i lenistwo. Wolalbym 100x bardziej wypic z kims piwo niz przegladac ten shit. Albo robic otsa lub cos innego konstruktywnego (np nauczyc sie czegos w ramach hobby - chocby programowania w jakims jezyku) i cieszyc sie pozniej efektami tego oczywiscie

A co do fejsa zgapili 50% rzeczy z nk, także wg mnie dla nich to nie jest napewno popularność,
a same zarabianie kasy.
Ja mam nadzieje, ze to pytanie zadaje niepotrzebnie, ale czy ty wiesz ze tu nie wolno trollowac?



Ja myślę że Google Plus napewno nie zmiażdzy Facebooka, ponieważ oni już mają to grono społeczności,
które dość długo istnieje, przełom rozmów video zadebiutował Skype, więc mysle ze google musialo by
wymyslec coś nowego a nie opierać się na tym samym, poczta Gmail już jest, czat jest, widżety i inne duperele też?
Czego nam trzeba więcej?
tyle, ze skajpa trzeba sciagac, a google nie wiec 1:0 dla gugla. Ofc, sa juz w tej chwili inne strony gdzie nie trzeba nic sciagac i mozna tez gadac, tylu chatroulette, ale nie sa tak znane i nie maja tej sily przebicia co google
 
Last edited:
Madrze powiedziane. Pomyslec, ze masa ludzi marnuje kupe czasu na takiego facebooka, kwejki, demotywatory.... tyle sie tego narobilo - szto czysty dowod na rozwijajaca sie glupote i lenistwo. Wolalbym 100x bardziej wypic z kims piwo niz przegladac ten shit. Albo robic otsa lub cos innego konstruktywnego (np nauczyc sie czegos w ramach hobby - chocby programowania w jakims jezyku) i cieszyc sie pozniej efektami tego oczywiscie

to nie marnuj czasu, tylko rób to co lubisz podobnie jak ty jestem przyzwyczajony
do przegladania tych rzeczy, żeby sie posmiać, nawiązujac do demotow.
 
Ja myślę że Google Plus napewno nie zmiażdzy Facebooka, ponieważ oni już mają to grono społeczności,
które dość długo istnieje, przełom rozmów video zadebiutował Skype, więc mysle ze google musialo by
wymyslec coś nowego a nie opierać się na tym samym, poczta Gmail już jest, czat jest, widżety i inne duperele też?
Czego nam trzeba więcej?

A co do fejsa zgapili 50% rzeczy z nk, także wg mnie dla nich to nie jest napewno popularność,
a same zarabianie kasy.

Nie wypowiadaj sie o czyms o czym nie masz zielonego pojecia, oki?
 
Back
Top