• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Google Plus

HAHAHHAAHHAHAHAHAH. Facebook powstał rok przed, to właśnie nk zgapiło połowę serwisu... dość nieprofesjonalnie.

Wydaje mi się, że jednak to może wypalić... ale mam nadzieję, że nie : ).
 
HAHAHHAAHHAHAHAHAH. Facebook powstał rok przed, to właśnie nk zgapiło połowę serwisu... dość nieprofesjonalnie.

Wydaje mi się, że jednak to może wypalić... ale mam nadzieję, że nie : ).

Na pewno wypali :)

Przecież google jest sam sobie władcą SEO. To nie może nie wypalić z taką reklamą oraz górą programistów
 
Takich stron się nie reklamuje przez wyszukiwarki.... [*]

Na pewno wypali :)

Przecież google jest sam sobie władcą SEO. To nie może nie wypalić z taką reklamą oraz górą programistów
 
Wystarczy zapoczatkowac fale :) Dodac Zajebiste To i oceny pod fotkami i konto premoium za sms i renking plus (ala epuls)...

Mam nadzieje ze google sie nie zeszmaci i bedzie to serwis na jakims pozomie z testem na inteligencje czy cos w tym stylu :>
 
No jeżeli trzymamy się kurczowo definicji z wikipedia to ok ...
Tak, masz racje co do rozwinięcia skrótu ale SEO ogólnie rozumiemy już nie tylko jako pozycjonowanie.
 
Last edited:
Techniki SEO to nie tylko indexing w googlu, Panie autorze otslisty.
Peace

Search engine optimization (SEO) is the process of improving the visibility of a website or a web page in search engines via the "natural" or un-paid ("organic" or "algorithmic") search results

a strony typu yahoo.com?

czyli masz rację, to nie tylko indexing w googlu :D
 
Kto chce inva?
lbjag.png
 
Jestesmy Annonymous. Jestesmy legenda.
1. Annonymous - sorki, ale to nie trzeba byc pr0-h4x!0rem, zeby wiedziec, ze nie do konca tak to ma wygladac...
2. "We are a legion." -> Jestesmy legenda. Grejt translejtor.
 
Back
Top