• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gra ktoś na Guardii?

Smel

[SNEL]
Joined
Jan 10, 2009
Messages
832
Reaction score
2
Bez zbędnego gadania - gra ktoś na Guardii? (Optional PvP)
Jeśli tak to proszę o podanie lvla, profesji i nicku (opcjonalnie).
Ewentualnie o dodanie jakiegos Screena z gry.

Ja osobiście mam 37 knighta, ze słabymi skillami <60/55>(skillowalem do 14 lvla).



Oto screeny z mojej postaci:
iy33u9.png
2s9poj4.png
 
Last edited:
Ja dostalem delete, za bota ktorgo nie uzywałem tylko mialem na laptopie,

Mialem 96 rp 93 dis,21mlvl,a wgl jak mozna na non pvp grac?;D
 
Ale ja nie bocilem, tylko czasami sorciem/ed magic level ale rzadko. Moze dlatego ze mialem cracka do elfa;/
 
noto miałeś mc (np klient tibi + ots )/użyłeś ip changera przypadkowo na klienta tibi
 
Czyli Jak jestem zalogowany i uzyje na tibie ip changera to ban automatycznie? to juz sam nie wiem czy za bota czy za to...
 
to wtedy masz dużą szansę na bana, przecież w reasonie nie masz napisane, że bot czy tam macro, tylko nieoficjalny soft ;d i taka ciekawostka tam jest napisane "to play" czyli na dysku możesz normalnie mieć ;p
 
Aha, to lipa. Ale sluchaj to na 1 postaci dostalem delete, a na 2 bana a nawet nie mialem odpalonego komputera. Komputer o 12:30 odpalilem a ban o 11:37 jakos tak wtf?;D

Account banished until Mar 10 2010, 11:02:18 CET because of using unofficial software to play ("I have a bot". Using unofficial software is a violation of Tibia Rule 3c)
 
nobo debilu napisałeś gdzieś, że bota masz, ktoś reportnął, a jakiś CS w jego godzinach pracy Cię zbanował
możesz się odwołać, że bota do cs'a albo czegoś innego
 
Widze, że robi się lekki offtopic.
Zgodnie z tym co napisałem w 1 poście dodaje screeny.
 
Aha, to lipa. Ale sluchaj to na 1 postaci dostalem delete, a na 2 bana a nawet nie mialem odpalonego komputera. Komputer o 12:30 odpalilem a ban o 11:37 jakos tak wtf?;D
Zapłon mieli xD
 
nobo debilu napisałeś gdzieś, że bota masz, ktoś reportnął, a jakiś CS w jego godzinach pracy Cię zbanował
możesz się odwołać, że bota do cs'a albo czegoś innego

No tak przeczuwałem, ale ja nie używałem bota bo nie boce charami 68+, jak i gdzie się od tego odwolać? zwrócą mi stracone dni pacca?
 
No tak przeczuwałem, ale ja nie używałem bota bo nie boce charami 68+, jak i gdzie się od tego odwolać? zwrócą mi stracone dni pacca?

[email protected]

dobrego wałka im zajeb, nie pisz nic takiego, że nie używasz bota itp, tylko, że nie chodziło Ci o bota tibijskiego, tylko do cs'a xD
 
Hehe ja mam tak jakąś starą postać 70 knight 76/75 eq dobre, mogę sprzedać tanio postac jak ktoś chetny PW :)
 
Back
Top