• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Grafika

qruczu

New Member
Joined
Jan 8, 2012
Messages
104
Reaction score
0
Siemanko, szukałem na necie i nie moge znaleść jak połączyć duże sprity (np. 96x96) w dat edytorze.
Znacie jakiś dobry tut lub objaśnicie w miare logicznie ? :D
 
Last edited:
Chodzi Ci o to żeby był jeden sprit w tibia.spr o wielkości 96x96 czy jeden "obiekt" składający się z np 9 spritów w tibia.dat?
 
Jest to jakieś rozwiązanie ale przecież da się to połączyć w dat edytorze jeśli się nie mylę np. potwora w rozmiarach 64x64 trzeba połączyć ;)
 
A ja się spytam po co zakładasz etny temat skoro wystarczy wpisać w google pewną fraze (np: duże itemy, duże obiekty, dragon ball sprity, jak uzywac dat edytora poradnik :w00t: trolluje) i wejść w pierwszy link z innego polskiego forum? Najlepiej jak tam zostaniesz na dłużej.
Btw: piszę się w ogóle a nie "wogóle" (wyrwane z innego twojego posta)
 
Last edited:
A ja się spytam po co zakładasz etny temat skoro wystarczy wpisać w google pewną fraze (np: duże itemy, duże obiekty, dragon ball sprity, jak uzywac dat edytora poradnik :w00t: trolluje) i wejść w pierwszy link z innego polskiego forum? Najlepiej jak tam zostaniesz na dłużej.
Btw: piszę się w ogóle a nie "wogóle" (wyrwane z innego twojego posta)

A ja się spytam, po co zakładasz enty temat, skoro wystarczy wpisać w google pewną frazę (np: duże itemy, duże obiekty, dragon ball sprity, jak używać dat edytora poradnik :w00t: trolluję) i wejść w pierwszy link z innego polskiego forum? Najlepiej, jak tam zostaniesz na dłużej.
Btw: pisze się w ogóle, a nie "wogóle" (wyrwane z innego twojego posta)

Do usług.
 
A ja się spytam po co zakładasz etny temat skoro wystarczy wpisać w google pewną fraze (np: duże itemy, duże obiekty, dragon ball sprity, jak uzywac dat edytora poradnik :w00t: trolluje) i wejść w pierwszy link z innego polskiego forum? Najlepiej jak tam zostaniesz na dłużej.
Btw: piszę się w ogóle a nie "wogóle" (wyrwane z innego twojego posta)

Jak masz pisać takie głupoty to nie pisz wcale...
Literówki się zdarzają, nawet to nie ten temat więc skończ.
Co do Twojej odpowiedzi na temat to też lepiej się nie udzielaj, znajdź taki poradnik na polskim forum który jest aktualny to zwrócę honor bo na razie piszesz jak GIMBUS który szuka spiny w necie, pozdro ;)
 
Właśnie głównie chodzi mi o potworki :p o tym co mówisz to wiem jak zrobić :)
 
Mały refresh, nie wierze, że nikt nie dodaje np. potwórków w rozmiarach 64x64 +
 
@up Wystarczy spojrzeć na naruto otsy gdzie te przywoływane stworki są w miarę duże :D
 
Tibia jest 16x16 czy 32x32? A dlaczego nie mogą zmienić na 64x64 albo i większe? Lepiej chyba będzie.
 
Back
Top