• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Guild Logo

liderusgru

New Member
Joined
Jan 28, 2012
Messages
15
Reaction score
0
Witajcie mam pewien problem z guild logo

nadalem chmody plikom guilds.php i images/guild chmod 777 oczywiscie

i gdy chce zmienic logo gildi to mi sie nie zmienia , zapisuje sie w images/guild/obrazki < logo sie tam zapisuje , ale na serverze go nie widac , szukalem wszystkiego i nie moge znaleść

NA CHLOPSKI ROZUM "ZAPISUJE W FOLDERZE OBRAZKI , ALE NIE ZMIENIA AKTUALNEGO LOGA GILDI"
 
Last edited:
Może coś nie tak w kodzie PHP. Jaki AAC Modern, czy Gesior?
 
Jeśli logo ci się importuje i masz je rzeczywiście w folderze, to wygląda na to że w PHP jest coś nie tak. Podrzuć może guilds.php
 
zwyczajnie zamiast
jeśli jest wyświetl co jest inaczej wyświetl domyślne ma na sztywno
wyświetl domyślne
 
Poradziłem sobie , ale mam kolejny problem....

Nie moge dodawac zadnych linkow do latest news automatycznie zacina mi sie wtedy strona jak to zrobic , orientuje sie ktos? zeby te linki bylo jednak mozna wrzucac

tak jakby wogole nie wczytuje mi obrazkow ktore sam chce dodac nie mam pojecia...
 
Postaraj się najpierw samemu pobawić, bo strzelanie co chwile postów z kolejnym błędem jest nie potrzebne;)
 
Back
Top Bottom