• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Guild System - Problem

Status
Not open for further replies.

marcinek99097

Banned User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
588
Reaction score
4
Location
Poland/Dg
xmn2fm.jpg


Dzieje się tak przy akceptowaniu "wara" , bo invite można dać bez problemu.

Guild War System by ELF
Silnik TFS 0.4DEV rev.3858

Dodam też ,że podmieniłem lib i nic nie pomogło .
 
No chyba tak ; o , w configureac tak ? tylko to? bo słyszałem ,że coś się dodaje w parametrs? Jeśli był byś taki miły dał byś jakieś wskazówki/porade
 
Jak kompilujesz w tym dev cpp czy jakos tak to mosisz dodać flage w nim a nie w configure :) było to chyba w project>options>i tu gdzieś to znajdziesz
 
Zrobiłem tak było to dodane w configure.ac i w parametrach dodałem -D__WAR_SYSTEM__ , nie działało , potem wyskasowałem z configure zostawiłem tylko w parametrach -D__WAR_SYSTEM__ i też nie działa hmm?
 
Musisz pozmieniac funckje na najnowsze bo masz stare.
 
tzn. Jakie? , zmieniłem głowny folder lib , lib-talkactions , lib-globalevents , co jeszcze mam zmienić?
 
Tak dodałem ,wszystko już się wyjaśniło dobrze mówiłeś ; ] , poprostu w projekcie musiałem usunąć folder obj ponieważ nie kompilowało z nowymi parametrami wszystko wyśmienicie działa :) Dzieki : ))
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top