• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Guild War.

Status
Not open for further replies.

marcinek99097

Banned User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
588
Reaction score
4
Location
Poland/Dg
Witam zaś mam problem z guild war system by elf , wszystko robie tak jak w instrukcji i teraz mam błąd jak daje inva wszystko pięknie działa a jak akceptuje to takie coś wyskakuje o co kaman?
2rpwuja.jpg


Sprawdzałem tą 70 linijke i wszystko dobrze tam jest nie wiem o co kaman? .
 
Mialem to samo brakowalo skompilowanego -D__WAR_SYSTEM__ wiec musiales cos zle zrobic bo to napewno to
 
Niby tak zrobiłem ,ale może źle był by ktoś tak miły i pomogły by mi z tym jak dodać te -D__WAR_SYSTEM__ ?
 
To najpierw piszesz że dodałeś a teraz prosisz o pomoc żeby ci go pomóc dodać wiec ...
Zainstaluj sobie linuxa i tam się baw, na windowsie nie stawiaj otsa i trudniej jest skompilować silnik.
 
No tak ,ale widocznie źle dodałem i dlatego proszę kogoś o pomoc lub gdzie dokładnie dodać jakie linijki itd.
 
No tak ,ale widocznie źle dodałem i dlatego proszę kogoś o pomoc lub gdzie dokładnie dodać jakie linijki itd.

wchodzisz w source (wiesz coto? zakładam ze nie)

w configure.ac
OPTIONAL_FLAGS=""
na
OPTIONAL_FLAGS="-D__WAR_SYSTEM__"

Jak tego nie zrobisz to znaczy ze jestes za głupi na otsy /; bye
 
Witam zaś mam problem z guild war system by elf , wszystko robie tak jak w instrukcji i teraz mam błąd jak daje inva wszystko pięknie działa a jak akceptuje to takie coś wyskakuje o co kaman?
2rpwuja.jpg


Sprawdzałem tą 70 linijke i wszystko dobrze tam jest nie wiem o co kaman? .

Jakbys kupil ten system od Elfa za 30€ bylbys madrzejszy. Tak nie jestes i nie masz po co tu pisac.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top