• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Guild Wars System

Status
Not open for further replies.

Pozun

New Member
Joined
Nov 21, 2008
Messages
14
Reaction score
0
ogolnie to sprawa wyglada tak. niby GW system jest wszystko ok fragi sie naliczaja, ale nie widac tarczy i jeszcze jakis błąd mi wyskakuje jak kogoś sie zabija


mysql_real_query(): INSERT INTO `deaths_in_wars` (`guild_id`, `player_id`, `killer_guild`, `killer`, `date`, `result1`, `result2`) VALUES (4, 35, 3, 23, 1298544104, 0, 1); - MYSQL ERROR: Table 'nevalia.deaths_in_wars' doesn't exist (1146)
 
hmmmm,, nie no silnik nie mial GW musialem go dodac i nie wiem czy sie dodał;p
 
Last edited:
hmmmm,, nie no silnik nie mial GW musialem go dodac i nie wiem czy sie dodał;p

Masz 0.4? jeśli tak to nie masz donatora, nie pomagamy. Placiłeś elfowi za wara? pisz do niego w tej sprawie.
 
Mam całkien inny silnik nie FTS, pojdzie na nim? czy da sie inaczej zrobic
 
ogolnie to sprawa wyglada tak. niby GW system jest wszystko ok fragi sie naliczaja, ale nie widac tarczy i jeszcze jakis błąd mi wyskakuje jak kogoś sie zabija
Zapomniałeś napisać co w związku z tym (PBR#3), jednak wypowiedź Bartastkd'a obejmuje wszystkie twoje problemy (PBR#6).
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top