• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Hall of Flame

Status
Not open for further replies.

Motorowiec

New Member
Joined
Jun 22, 2009
Messages
90
Reaction score
0
elf ma to i my tez:
Code:
Myślę, że czas zrobić coś z analfabetyzmem, zachowaniem, jak i dennymi prośbami naszych, polskich użytkowników na OtLand. Wiadomo, iż nie każdy zasługuje na bana, dlatego powstaje Hall of Flame, gdzie będę umieszczał nicki osób, które nie zasługują na pomoc, ich zachowanie jest karygodne lub po prostu zamiast chodzić do szkoły na polski- grają w Tibię. Jaki jest sens? Otóż uważam, że OtLand przegląda wystarczająca liczba osób, które później rejestrują się pod tymi samymi nickami na innych forach, więc nie będzie to tylko nasza wewnętrzna wyśmiewanka. Zaczynamy od dziś, aby każdy miał szansę na rehabilitacje, bo gdybym zaczął przeglądać pamięć i tematy, których pamięcią nie sięgam, to już by było z 50 nicków


Lista osób
Elf
Masiar
Motorowiec
Specjalist


Pisac kogo dodac :>
 
Last edited:
Kiedyś na Hall of Flame był chojrak, specjalist i inni . Teraz jakoś ich tam nei widze . ;p
 
Co to jest w ogóle śmieszne jakieś, zacytuje z tamtego tematu o Paxtonie jest napisane "mieszka w angli i jest polskim dresem, przez co myśli że jest bardziej fajny."
Jakieś osobiste domysły i sądy na temat ludzi których się zna tylko przez głupie forum. Takie rzeczy wklejać do tematu i przyklejać na samą góre żeby każdy widział. Pomysłowe.
Rozumiem jak by były tam jeszcze podane jakieś przykłady ich nieodpowiedniego zachowania. Ale nie. Nic nie ma tylko jakieś żale podane i jaki jest tego cel?
Każdy popełnia błędy a zbieranie tego typu wpadek i uświadamianie innych co kto sobie przeskrobał na forum jest dla mnie dziecinne. O DomosNew dla przykładu jest napisane "Bez komentarza", "Pokemonek - noob".
Sam nie jesteś idealnym przykładem dla innych bo często wyzywasz osoby które nie mają pojęcia na dane tematy. Więc proponuje dopisz siebie na listę jeszcze a co do Specjalista to popieram jego kandydature bo jest mi[szcz]em w swojej dziedzinie czyli w pisaniu nie na temat:rolleyes:
 
lol pomyliło mi się nie z tego konta to miało pójść.. ja to wyżej pisałem jak coś
 
Hehę, dzięki slawkens, jestem słynny :<

#Topic:
Elf "ssie" i też mam wyjebane na niego,
nie wiem dlaczego mnie dopisał na Hall of Flame,
z j.polskiego mam same piątki i nie mam problemów
z ortografią.
 
Last edited:
Co to jest w ogóle śmieszne jakieś, zacytuje z tamtego tematu o Paxtonie jest napisane "mieszka w angli i jest polskim dresem, przez co myśli że jest bardziej fajny."
Jakieś osobiste domysły i sądy na temat ludzi których się zna tylko przez głupie forum. Takie rzeczy wklejać do tematu i przyklejać na samą góre żeby każdy widział. Pomysłowe.
Rozumiem jak by były tam jeszcze podane jakieś przykłady ich nieodpowiedniego zachowania. Ale nie. Nic nie ma tylko jakieś żale podane i jaki jest tego cel?
Każdy popełnia błędy a zbieranie tego typu wpadek i uświadamianie innych co kto sobie przeskrobał na forum jest dla mnie dziecinne. O DomosNew dla przykładu jest napisane "Bez komentarza", "Pokemonek - noob".
Sam nie jesteś idealnym przykładem dla innych bo często wyzywasz osoby które nie mają pojęcia na dane tematy. Więc proponuje dopisz siebie na listę jeszcze a co do Specjalista to popieram jego kandydature bo jest mi[szcz]em w swojej dziedzinie czyli w pisaniu nie na temat:rolleyes:

Nie stety jest to prawda, po wojnie z Elfem dodal mnie na liste zeby zrobic mi chyba na zlosc (Wyjebane mam na to) i zeby docenic samego siebie, ale juz nie pomyslal o tym aby samego siebie dodac, bo jak by nie bylo glupoty tez wypisywal. (Gadanie od rzeczy).
 
Nie stety jest to prawda, po wojnie z Elfem dodal mnie na liste zeby zrobic mi chyba na zlosc (Wyjebane mam na to) i zeby docenic samego siebie, ale juz nie pomyslal o tym aby samego siebie dodac, bo jak by nie bylo glupoty tez wypisywal. (Gadanie od rzeczy).

od kiedy w języku polskim istnieje takie coś jak "stety"?
 
Bo elf mysli ze jest fajny i kto mu podskoczy to go pisze na hof :p
Just agree with this ;x
 
up racja.. Kiedys tak nie kozaczył. zaczoł kozaczyc jak go zwyzywalismy xd jak jego foto na forum wszedło xD
 
ogarnij ogarze, jakby nie chcial zeby takie debile jak Ty jego fote ogladaly to by nie dawal do profilu nk, ok?
 
ok... a może pszypadkiem dał? nie pomyslales?czy juz nie myslisz?
 
ok... a może pszypadkiem dał? nie pomyslales?czy juz nie myslisz?

moze Ty pszypadkiem bys dal fotke na nk, ogarnij, ze on ma link do profilu na swojej stronce, pozatym trudno jest uploadnac fote pszypadkiem...
 
Małe sprostowanie - Paxtona pozwoliłem sobie dodać ja, ponieważ jest tak jebnięty że głowa mała - piszecie że źle się ocenia ludzi? A jak on ocenił Elfa kiedy zobaczył jego zdjęcie?

Nagle kurwa każdy chce przestać używać TFS'a bo Elf wygląda 'inaczej' niż inni? To jego sprawa Paxton, Ty pomyśl sobie, że gdyby nie Elf i jego wkład Twój OTS ssał by lachę.

Każdy wygląda jak chce, dlaczego Ty akurat nie dodasz swojego zdjęcia?
Plx, będzie czym gonić owce do stada.

Miło?

--

Po prostu żałosny koleś dlatego wylądował na HoF.

Poza tym, nie potrzebny jest tu następny Hall of Flame ponieważ jeśli ktoś chce, aby ktoś został dodany niech po prostu wyśle PW do któregoś z moderatorów [np. mnie] działu i informację dlaczego.
 
Fajnie, że mi wrzucacie za wpisanie kogoś na jakąś listę, która nie ma żadnego znaczenia, ahahaha :D Dzieciaczki, po prostu udowodniliście, że zależy wam na tym, koniec kropencja ^^

Co do twojej najżałośniejszej wypowiedzi, śmierdzikensie:
Koci? ...
Pokemonek? Otwórz profil i zobacz posty, które napisał...
DomosNew? Największy baran, jaki kiedykolwiek istniał na tym forum, bo Koci chociaż nie próbował pokazać, że pozjadał wszystkie rozumy. Dodatkowo "wget http://onet.pl/", albo wielki-super-fajny NPC i och, ach, ile on w niego roboty włożył! Poszedł zły komentarz- beszt. ROX, to kto ma być na HoF? :D Może zacznijmy od ciebie- kutas+kens.
Paxton? Samme wpisał i wyjaśnił, a sama osoba... szkoda komentarza, gdyż już wiele na jego temat pisałem, nawet bezpośrednio do niego, to wybierał sobie jedno zdanie wśród 30 i mi na nie odpisywał -.^
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom