• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Help pomocy

Status
Not open for further replies.

Martynka

New Member
Joined
Nov 27, 2009
Messages
139
Reaction score
0
Location
Płock
Podajcie mi komende taką ze baza sie powinna pojawić zaczynala sie jakoś tak
ln -/usr/share/phpmyadmi
 
wez noobie zasrany milicz zalezy mi szybko fast mialam tą komende zapomnialam jej ;/ kto mi przypomni ?
jakoś się odwdziecze
 
SAM jestes noob jebany, bo zapomnialES.
 
no ta komende co sie wpisuje w putty zeby baza sie pojawila jakos tak sie zaczyna ln -/usr/share/phpmyadmi ale proboje i nie wychodzi mi to ;/
 
jak juz cos to zapomnialas zamiast sie wymądrzać bys podal ale nie zrobisz tego bo nigdy jej na oczy nie widziales nawet a zgrywasz cwaniaka zeby tylko posta nabic
 
kurna, ciezko z Toba sie chlopczyku rozmawia, "zeby baza sie pojawiała"
Ty chociaz wiesz o czym piszesz?
 
dalam ci fragment komendy więc jakbys wiedzial o co chodzi to juz bys dawno napisal czego ci trzeba więcej ? chociaz wiesz o czym mowie ? ;// no masakra
 
dalam ci fragment komendy więc jakbys wiedzial o co chodzi to juz bys dawno napisal czego ci trzeba więcej ? chociaz wiesz o czym mowie ? ;// no masakra

jesli Ci chodzi o to zeby PMA dzialalo pod aliasem /phpmyadmin, to owszem znam komende, ale sie wal :)
jeden prosty powod, naucz sie uzywac pojec, a nie tworzysz wlasne teorie :)
 
Jezu ludzie no proszę pomóżcie mi help potrzebna mi komenda do tego zeby
phpmyadmin dzialal kojarzy ją ktoś ??
zaczynala sie jakos tak ln -/usr/share/phpmyadmi
ale nie pamietam dokladnie :( pomoze mi ktos w koncu ?? myslalam ze na tym forum znajde kogos kto mi pomoze
 
Tak chodzi mi o to zeby phpmyadmin działał ;/
pomoze mi ktoś w końcu ?
 
apt-get install phpmyadmin
plxx plxx plxx
 
cały czas piszesz
-/usr/share/phpmyadmi

a nie zapomniałeś/aś o literce "n" na końcu ?XD
 
nie zawsze autokonfiguracja jest :)
wejdz w /etc/apache2/apache2.conf
i dodaj tam to:
Include /etc/phpmyadmin/apache.conf
 
Twoja stara naab. XDDDDDDDDDDDDDDddddddd
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top