• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Hex Edytor

merfus

Member
Joined
Dec 27, 2011
Messages
214
Reaction score
5
Location
Poland
Witam mam problem z hex edytorem.
Mianowicie mam skilla Fishing
i chcę zmienić nazwe na Train Points lecz po fishing znajduje się tylko jedno 00, próbowałem dodawać 00 lecz nic to nie dawało ;/ czy da się jakoś zmienić tą nazwę na dłuższą? (Napewno się da tylko jak ;x)
 
Nowego Stringa? Niewiem czy ci chodzi o to ale po prostu na paru 00 na samym dole dodałem tak jakby linijke Train Points.
Jak mogę pobrać ten adres? i nigdzie nie widzę opcji PUSH w hex editorze.

@EDIT
Remember adres znalazłem to chyba zapamiętuję adres, mam dać remember na 1 literkę tak? A PUSH dalej nie widzę
 
Nie rozumiem o co ci chodzi, Ewentualnie IDA Pro?
A ten program co podałeś to tam nawet niema funkcji FIND z text>Hex nie czaje go w ogóle ;/.
No, ze mozesz sobie uzyc OllyDBG, albo ewentualnie IDA Pro i ze mozesz ja znalezc na The Pirate Bay.
Bierzesz prawym -> Search For -> All Referenced Text Strings -> Szukasz tego co Cie interesuje i 2x wciskasz.
 
No, ze mozesz sobie uzyc OllyDBG, albo ewentualnie IDA Pro i ze mozesz ja znalezc na The Pirate Bay.
Bierzesz prawym -> Search For -> All Referenced Text Strings -> Szukasz tego co Cie interesuje i 2x wciskasz.

A nie da się tego zrobić w normalnym Hex Editorze, bo szukam tu i szukam i nie mogę tego znaleźć, nawet wyszukiwarka nie działa.
 
Back
Top