• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Hity palladyna i knighta

Sebanba

New Member
Joined
Jan 12, 2009
Messages
37
Reaction score
0
Witam.
Wiem, że to może głupie pytanie, ale nie wiem, jak zmienić hity palladyna. Szukałem prawie wszędzie, ale nie mogę znaleźć. Gracze u mnie na OTSie narzekają na to, że rzadko kiedy trafiają z gwiazdki i ogólnie słabo walą na dużym lvlu z wysokim skillem. Czy jest ktoś w stanie wskazać plik, w którym mogę to zmienić? Byłbym bardzo wdzięczny. xdd
 
Witam.
Wiem, że to może głupie pytanie, ale nie wiem, jak zmienić hity palladyna. Szukałem prawie wszędzie, ale nie mogę znaleźć. Gracze u mnie na OTSie narzekają na to, że rzadko kiedy trafiają z gwiazdki i ogólnie słabo walą na dużym lvlu z wysokim skillem. Czy jest ktoś w stanie wskazać plik, w którym mogę to zmienić? Byłbym bardzo wdzięczny. xdd

vocations.xml
 
Witam.
Wiem, że to może głupie pytanie, ale nie wiem, jak zmienić hity palladyna. Szukałem prawie wszędzie, ale nie mogę znaleźć. Gracze u mnie na OTSie narzekają na to, że rzadko kiedy trafiają z gwiazdki i ogólnie słabo walą na dużym lvlu z wysokim skillem. Czy jest ktoś w stanie wskazać plik, w którym mogę to zmienić? Byłbym bardzo wdzięczny. xdd

Siłę ataku danej broni - data/items/items.xml
Ogólną siłę profesji - data/XML/vocations.xml
 
Siłę ataku broni wiem gdzie, ale jesli moglbys to podaj mi konkretna linijke bo akurat w tym jestem zielony, ze skryptami i innymi bajerami radze sobie troche lepiej, a akurat z tym mam problem ;ss I jakby mi ktos powiedizla dokladnie co i jak to tez by było naprawdę miło ;p
 
Siłę ataku broni wiem gdzie, ale jesli moglbys to podaj mi konkretna linijke bo akurat w tym jestem zielony, ze skryptami i innymi bajerami radze sobie troche lepiej, a akurat z tym mam problem ;ss I jakby mi ktos powiedizla dokladnie co i jak to tez by było naprawdę miło ;p

Nie zapomnij Rep++

@top
Otwórz items.xml jakimś edytorem tekstu, wciśnij CTRL + F, wpisz nazwę itemu, który chcesz zmodyfikować i skopiuj mi cały ten tekst, który go dotyczy, a ja powiem Ci dokładnie co zmienić.
 
Oczywisice dostaniesz rep++

W items juz zmienilem sile assassin star z 65 na 75, ale nadal rzadko trafiaja. Mógłbyś powiedziec co i jak zmienić aby wchodziły optymalne hity i żeby częściej trafiali?

Tu masz assassin star:

<item id="7368" article="an" name="assassin star" plural="assassin stars">
<attribute key="weight" value="200"/>
<attribute key="attack" value="75"/>
<attribute key="weaponType" value="distance"/>
<attribute key="shootType" value="redstar"/>
<attribute key="range" value="5"/>
<attribute key="breakChance" value="0"/>
<attribute key="ammoAction" value="moveback"/>


a tu vocations.xml dla palladyna:

<vocation id="3" name="Paladin" description="a paladin" needpremium="0" gaincap="20" gainhp="10" gainmana="15" gainhpticks="2" gainhpamount="10" gainmanaticks="2" gainmanaamount="15" manamultiplier="1.4" attackspeed="1500" soulmax="100" gainsoulticks="120" fromvoc="3">
<formula meleeDamage="1.0" distDamage="1.0" wandDamage="1.0" magDamage="1.0" magHealingDamage="1.0" defense="1.0" magDefense="1.0" armor="1.0"/>
<skill fist="1.2" club="1.2" sword="1.2" axe="1.2" distance="1.1" shielding="1.1" fishing="1.1" experience="1.0"/>





<vocation id="7" name="Royal Paladin" description="a royal paladin" needpremium="1" gaincap="20" gainhp="10" gainmana="15" gainhpticks="3" gainhpamount="10" gainmanaticks="3" gainmanaamount="25" manamultiplier="1.4" attackspeed="1500" soulmax="200" gainsoulticks="15" fromvoc="3" lessloss="30">
<formula meleeDamage="1.0" distDamage="1.0" wandDamage="1.0" magDamage="1.0" magHealingDamage="1.0" defense="1.0" magDefense="1.0" armor="1.0"/>
<skill fist="1.2" club="1.2" sword="1.2" axe="1.2" distance="1.1" shielding="1.1" fishing="1.1" experience="1.0"/>
 
Nie widzę tutaj linijki odpowiedzialnej za szansę trafienia, podaj zawartość data/weapons/assassin star.lua + linijkę dotyczącą assasinki z weapons.xml
 
No wiem, dlatego szukam pomocy tutaj, na forum ;s Pliku assassin star.lua nie ma w moim silniki (mam tfs 0.3.5)

a tu linijka

<distance id="7368" level="80" event="function" value="default"/> <!-- Assassin Star -->
 
Code:
<attribute key="breakChance" value="0"/>
<attribute key="ammoAction" value="moveback"/>

Wyjeb te 2 linie ;p
 
Nie widzę tutaj linijki odpowiedzialnej za szansę trafienia, podaj zawartość data/weapons/assassin star.lua + linijkę dotyczącą assasinki z weapons.xml

Nie ma takiej broni w weapons.
a jak chcesz miec wyzsza celnosc trafiania z broni to dodaj do itemka w items.xml np:
Code:
<attribute key="hitChance" value="90"/>
teraz ot i tfs maja tak 2 handed ma max hitchance 90 % ofc jesli nie dodasz do jakiejs 2 handed maxhitcahnce = 90 % to jest default 75 % tak jak np w assasynce ale zauwaz ze to jest max hitchacne 75 % nie hitchance .
1 handed =max hit chance 75 %
2 handed =max hit chance 90%
sniper arrow =max hit chance 100 %
edit: up co ma breakchance(lamanie sie ) i moveback do trafiania ?
 
Ok, dzięki bardzo mi pomogłeś, ale poczekam jescze na odpowiedz sherloka i wtedy zdecyduje, komu dac reputa ;p
 
Aha, no spoko nie widzilem ze dwóm oosba mozna dac naraz. dalem obu ;p dzieki
 
Back
Top