• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay - człowiek z otlandu?

Jensej

Member
Joined
Feb 28, 2009
Messages
807
Reaction score
8
Czy właścicielem firmy jest jakiś "były/stary" użytkownik otlandu? Coś mi się kiedyś o uszy obiło. Z tego co pamiętam firma powstała stosunkowo nie dawno, uważacie że odniosła sukces?
Pozdrawiam :))
 
Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że w dniu 27.12.2013 r. od godziny 1:35 do ok. godziny 14:25 usługi oraz możliwość korzystania ze strony pod adresem homepay.pl były niedostępne. Powodem zaistaniałej sytuacji było przekierowanie do zewnętrzej strony internetowej. Podobnie nie działało sprawdzanie wydawanych kodów. Przyczyną powyższej sytuacji było włamanie do zewnętrznego oprogramowania zainstalowanego na serwerze wraz ze stroną homepay.pl i plikami API. Wszystkie niepoprawnie wykorzystane kody zostały ponownie udostępnione klientom po godzinie 22:00 tego samego dnia. Pragniemy podkreślić, że dzięki wewnętrznym zabezpieczeniom włamywacz nie uzyskał dostępu do innych plików czy bazy danych partnerów i klientów, zaś wszystkie Państwa dane były i są odpowiednio chronione oraz niedostępne dla osób trzecich.

Jednoczesnie pragniemy zapewnić, że Frma Homepay Sp. z o.o., właściciel serwisu homepay.pl dysponuje odpowiednimi narzędziami informatycznymi umożliwiającymi szybką identyfikację włamywacza, co będzie skutkowało szybkim wykryciem i ukaraniem sprawcy na podstawie art. 269a Kodeksu Karnego, zgodnie z którym „Kto, nie będąc do tego uprawnionym, przez transmisję, zniszczenie, usunięcie, uszkodzenie, utrudnienie dostępu lub zmianę danych informatycznych, w istotnym stopniu zakłóca pracę systemu komputerowego lub sieci teleinformatycznej, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.”.

Z wyrazami szacunku,
Prezes zarządu Paweł Wachnik
 
no właśnie też dostałem owego maila, jednak wydaję się, że firma ma sporo klientów
 
ja wysłałem list 23 przed swietami do teraz nie mam wyplaty :x eh lipa :p
 
@Jensej
Zobacz id clienta jak zalozysz nowe konto.
Albo id konta sms czy tam przelewu, to zobaczysz ile uslug juz maja i obsluguja...
Czy to duzo czy malo to juz zalezy od tego kto na to patrzy ;P
@Nurn
Ta, wysylka kasy od nich to masakra... Najpierw czekasz pare dni az wystawia rachunek i umowe. Potem to wysylasz, kolejny tydzien mija. Jak juz dostana to kolejny tydzien az dostaniesz kase. I wychodzi na to, ze 20 dzien miesiaca najwczesniej masz kase za poprzedni miesiac... Porazka jednym slowem. System w chuj slaby...
 
Pisałem do nich czy w przyszłosci ulepszą wyplacanie w terminie np 2 dni moge sie zalozyc ze mieli by ileś % więcej chetnych osob czyli wiekszy zarobek ale odpisali ze nigdy tak nie bedzie ;/ poprzednio w dotpay problemy z smsami jak zwykle albo nie dochodza co chwile skargi albo z jakims zapłonem kilku godzinnym chociaz tam wyplacanie bylo szybsze z tego co pamietam a moze mi sie tylko wydaje :p profitsms tak chcialem tego sprobowac ale rozmyslilem sie jak popatrzalem na ta strone blizej i troche poczytalem na google opinie
 
systemu wyplat nie moga zmienic bo to reguluje jakas ustawa pewnie(wiec gdyby mogli to zmienic to juz by tak bylo), wiec w kazdej firmie odbywa sie to na tych samych zasadach, mi tam osobiscie jest bez roznicy czy ta kasa przyjdzie tydzien czy dwa tygodnie po odebraniu przez nich umowy, aczkolwiek w dotpay mialem te pieniadze juz na 3 dzien
 
Grunt żeby kasa doszła max po miesiącu. W dotpay kase mam przeważnie około ~20 dnia miesiąca. Kiedyś ponoć była ankieta w HomePay na temat możliwości wykonywania wypłat z SMS co 2 tyg.
 
Wszedzie zazwyczaj jest tak kolo 20 dnia miesiaca z tego co widze.
Ale i tak nic chyba nie przebije zaypaya jesli chodzi o polskie smsy, gdzie ja wyplacalem kase dopiero w czerwcu z serwera ktory byl online od grudnia do lutego :D
A wszelkie jakies niemieckie, belgijskie czy inne szwedzkie dochodzily duzo szybciej, bo juz jakos w marcu z tego co pamietam. A i tak nie moglem wyplacic i musialem czekac na polskie pieniadze bo mialem ledwo 40 euro z zagranicznych smsow... A wyplata od 50.

A tak ogolnie wracajac do tematu...
Czy sukces? To zalezy co dla ciebie jest sukcesem. Jesli starczy ci pare tysiecy zalozonych kont i pare setek zapewne aktywnych uzytkownikow i zabieranie im prawie polowy zyskow, to mozna powiedziec, ze to juz sukces. A jak chcial bys miec super wielgachna firme ktora opanuje dany rynek to troche klapa z tego wyszla ;P
 
Back
Top