• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

homepay nie dochodzą sms

Status
Not open for further replies.

Drakos1337

Ubuntu :*
Joined
Apr 5, 2010
Messages
159
Reaction score
1
Witam , ostatnio na moim otsie skarżyło się kilku graczy że nie dochodzą sms . Zdziwiłem się lecz faktycznie liczba graczy jest ta sama a nawet większa a zarobione środki zmniejszyły się trzykrotnie . Ma może ktoś podobna sytuacje ? skargi graczy ?

Pozdrawiam

oto odpowiedź jednego gracza gdy napisałem że sms shop działa :
ta sms shop miby dziala juz nie raz mi kod niepszyszedl 1 raz myslalem ze poprostu zle cos zrobilem 2 raz sie wkurzylem a po 3 razie to juz huj z 5 wyslanych sms dostalem tylko 2

jak by była to tylko jedna osoba to bym zignorował , ale tych osób jest więcej
 
Hahaha no i zaczyna się ;D Ale chyba przy takich stawkach nie myśleliście że jakość będzie porównywalna z Dotpay? Sam zostałem w Dotpay i nie żałuję, wręcz przeciwnie ;] A co do twojego problemu sam jesteś sobie winny trzeba było zostać w profesjonalnej firmie a nie przenosić się na jakiś tani szajs.

Pozdrawiam
 
Sytuacja jest na tyle dziwna że mam 3 otsy a skargi są na 2 na tym trzecim nikt się nie skarży , i zdziwiło mnie że jednego dnia miałem 70 zł zyski a drugiego 5 zł a graczy tyle samo , co wiem z doświadczenia i z tego 3 ots-a że zyski są cały czas równe mniej więcej takich wahań nie miałem
 
Sytuacja jest na tyle dziwna że mam 3 otsy a skargi są na 2 na tym trzecim nikt się nie skarży , i zdziwiło mnie że jednego dnia miałem 70 zł zyski a drugiego 5 zł a graczy tyle samo , co wiem z doświadczenia i z tego 3 ots-a że zyski są cały czas równe mniej więcej takich wahań nie miałem

to nie miej wahań i powróć do dotpaya, profesjonalnej firmy a nie jakiejś taniochy z wiochy czyli PeSoft ;)
 
W dotpay tez takie rzeczy sie zdarzaja (ale bardzo rzadko), ale jest dzialajaca zakladka reklamacje i tam odsylasz graczy i oni juz sie mecza o to.
 
Mówisz ,że wysyłają smsy czyli im kasę zabiera , czyli tobie musi dodawać ^^ 70 zł dziennie sporo ^^ - ironia , nie no po co piszesz to tu , nie lepiej napisać do biura obsługi homepay ? tam uzyskasz więcej informacji i co najważniejsze konkretów niż tu ; )
 
Zabiera kase ale nie daje mi kase i nie dochodzi do nich sms zwrotny . Tak lepiej napisać do obsługi , napisałem jeszcze nei dostałem odpowiedzi ale mam nadzieje że jutro dostane a temat zrobiłem po to aby sie dowiedzieć czy ktoś kto używa home pay ma podobna sytuacje

Pozdrawiam
 
Również miałem takie coś, ale sam wysłałem sms, kod był dopiero po 5h :) hehe Ale homepay i tak jest Rox...
 
Nie myślcie ,że homepay ma tylko takie problemy :>
W dotpay zrobiłem przed startem jakieś 2 dni wcześniej usługi sms po starcie okazało się ,że żadna z usług nie działa zabiera kase , mi dodaje na konto ,ale ludzie kodów nie dostają :> 0 odp. do dziś od dotpaya.
 
to nie miej wahań i powróć do dotpaya, profesjonalnej firmy a nie jakiejś taniochy z wiochy czyli PeSoft ;)

Sam jesteś taniocha, homepay to dobra firma, każda firma ma swoje początki, ty myślisz że jak dotpay zaczynał to było 0 błędów, wszystko cycuś blancuś? to się mylisz, i zmień forum bo coraz głupisze tematy/posty zakładasz/piszesz, a z tym swoim rapem to idź, ALE NA WIOCHE tam może jeszcze nie słyszeli, to zakceptują.

@drakos, napisz dużymi literami i na czerwono sobie w latestnews, że prosisz o składanie reklamacji do homepay.pl/reklamacje, u mnie ludzie składają, a homepay bez problemu sprawdza i oddaje pkty(kody).

Jeśli minęło 30 minut od przesłania SMS/wykonania przelewu i nie został przesłany SMS/e-mail zwrotny z kodem, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza reklamacji:

https://ssl.homepay.pl/reklamacje/
 
Nie jest to za dobry pomysł , prawdopodobnie odstraszałoby nowych graczy . Na razie jeden ots przewaliłem na dotpay i zobaczę jaka jest rzeczywista strata .
 
Panie Drakos, nasze statystyki wskazują nam wyraźnie - taka sama ilość odebranych sms jak i wysłanych sms zwrotnych. Na serwerze od jakiegoś czasu ustawiony mamy synchronizator czasu uruchamiający się co godzinę, aby nie było żadnych opóźnień w wysyłce sms i rzeczywiście działa, ponieważ smsy dochodzą szybciej - zawsze dochodziły, ale w czasie od minuty do pięciu. Teraz powinny dochodzić momentalnie, a nie jak wspomniał Pan Texon po 5 godzinach - nigdy takiego przypadku nie odnotowaliśmy - na to nie mamy wpływu my, ale operatorzy w przypadku np. przeciążenia linii bo smsy od nas wychodzą zaraz po tym jak odbierzemy danego smsa.

Proszę sprawdzić działanie kilku smsów w cenie 1 PLN netto na swoje usługi w odstępach 30 minutowych i zobaczyć, że dochodzą.

To, że ktoś się skarży, że nie dostał smsa nie świadczy o naszym "nie profesjonalizmie", ale równie dobrze może świadczyć o grupce osób chcących wyłudzić darmowe kody od administratora serwisu. W takim przypadku należy taką osobę odesłać do działu reklamacji lub samemu pozbierać numery telefonów (osoby na prawdę tracące pieniądze podadzą numery, osoby które kłamią numerów nie podadzą), a następnie się do nas zgłosić, a sprawdzimy wysłane treści oraz czas smsa przysłanego i zwrotnego.

Zapewniam, że wszystkie smsy, które trafiają do nas ze znacznikiem HPAY na początku smsa otrzymują smsa zwrotnego z kodem lub nie, jeżeli wpisana treść była niepoprawna i proszę mi uwierzyć, zdarza się wiele smsów z niepoprawną treścią lub zamienionym 0 z O czy I z l. Najlepiej jest tworzyć usługi proste i krótkie, wiele osób nie umie nawet poprawnie przepisać treści smsa ze strony na telefon...

EDIT: Panie Dracos, specjalnie dla pana sprawdziliśmy poprawność wysyłanych smsów. Pańscy Klienci są ewenementami na skalę światową, a oto dowód:
Poprawna nazwa usługi: HPAY.FULORIA20 (wielkość liter nie ma znaczenia) wartość 3 PLN netto.
Błędne treści przysyłane w lutym:
HPAY.FLUORIA20
HPAY.fluoria20
HPAY.FLUORIA20
Hpay.fluoria20
HPAY.FLUORIA20
HPAY.FLUORIA20
HPAY.FLUORIA20
HPAY.FOLORI20
Hpay.fulor?a20
HPAY.FULORI20
HPAY.FULORI20
HPAY.FULORIA
Hpay.fuloria.20
HPAY.FULORIA.20
Hpay.fuloria10
HPAY.FULORIA2
HPAY.FULORIA2+
Poprawna nazwa usługi: HPAY.FULORIA40 (wielkość liter nie ma znaczenia) wartość 6 PLN netto.
Błędne treści przysyłane w lutym:
HPAY.FLORia
HPAY.FLORIA40
HPAY.FLORIA40
HPAY.FLORIA40
HPAY.floria40
HPAY.Floria40
HPAY.florian40
HPAY.FLUORIA40
HPAY.FLUORIA40
HPAY.FLUORIA40
HPAY.FLUORIA40
HPAY.FLUORIA40
HPAY.FLUORIA40
HPAY.FULERIA40
Hpay.fulora40
Hpay.fulora40
Hpay.fulora40
HPAY.FULORIA
HPAY.FULORIA
HPAY.FULORIA
HPAY.FULORIA2
HPAY.FULORIA20
HPAY.FULORIA20
HPAY.FULORIA20
Hpay.fuloria20
Hpay.fuloria20
Hpay.fuloria20
Hpay.fuloria20
Hpay.fuloria25
Hpay.fuloria4
HPAY.FULORIA4
HPAY.FULORIA4

Wspomnę, że to tylko dwie usługi. Bardzo Pana proszę o zmienienie nazwy usługi bo sami Państwo widzą... Proszę się z nami skontaktować podając nam nazwę usługi, a tak jak wielu innym doliczmy zebrane środki za błędne treści sms.

Zabrzmi to jak żart, ale najlepszym sposobem na otrzymywanie wszystkich smsów to stworzenie serwisu dla osób od 13 roku życia i TRZEŹWYCH, bo później wychodzi, że smsy do homepay nie dochodzą. Dochodzą proszę Pana, dochodzą, ale z błędnymi treściami.
 
Last edited:
hehe niezle tresci, ja nie wiem ludzie tacy ułomni albo narąbani wysylają tego smsa
 
No aż mnie zatkało widząc inteligencje graczy grających na moim serwerze , ja bym tylko prosił o podobny wykres na ROCKET oraz ROXOR20 bo to do tych usług miałem skargi , ale to już na pw a temat na razie można zamknąć

Pozdrawiam
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top