• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

Reins

Member
Joined
Apr 9, 2009
Messages
586
Reaction score
8
Ostatnio dostałem propozycję na forum abym przerzucił się do HomePay.

Chciałbym, aby ten temat służyć do opinii na temat tego hostingu, czy ktoś już z nimi jest, czy aby na pewno nie jest to jakiś przekręt. W tej chwili mam w paymedia, i trochę się czuję oszukany, bo ze 160 zł zarobionych dostałem tylko 108 zł. Czy w homepay będzie tak samo?
 
Last edited by a moderator:
Czemu z 160zł dostałeś tylko 108? Pewnie wszystko jest opisane w regulaminie/umowie.

Jeżeli HP oferuje Ci lepsze stawki niż Paymedia to możesz spróbować ;)
 
Powiem Ci ,że nie tylko w paymedia są takie błędy, ja w dotpay z 483 zł dostałem 202 :| nie wiem czemu , sprawa się wyjaśnia prawdopodobniej jakiś błąd w systemie u nich , więc radze Ci upomnieć się :)
 
Zobaczę w następnym miesiącu, podpisałem już rachunek więc co do reklamacji pewnie nie ma szans. W panelu piszę że zarobiłem 160 zł, rachunek przyszedł na 130, po czym myślałem że odliczyli podatek vat, a tu na konto bankowe przyszło 108 że od tego 130 odliczyli dopiero podatek. Sprawdzę teraz pod koniec grudnia jak zrobią z moją większą sumą.

@Edit
Napisałem do nich, po z tego co obliczyłem nie zaliczyli mi do rachunku ost 2 dni z poprzedniego miesiąca.

Co do tematu proszę kogoś kto korzysta z usług HomePay, bo ładnie się prezentuje, a skorzystałbym z ich oferty.
 
Last edited:
Ja jestem w Homepay i jestem zadowolony. Profesjonalna administracja :> POLECAM
 
Masz na myśli te ostatnie 'awarie' dotpay?

Awarie to malo powiedziane, w Dotpay zostalo mi 2 razy zablokowane konto na poczet reklamacji ;>
dotego za duzo jeban.. sie z wyplata, w HP z tego co wiem to wszystko Automatik po tym jak otrzymasz list z kodem do aktywacji pierwszej wyplaty.

pozdrawiam.
 
Co do Paymedia polega to na tym, że 20 % zostawiają na następny miesiąc w przypadku reklamacji, więc uzyskujesz za x miesiąc 80 %, a za y miesiąc 20% z x i 80 z y.
 
Ja tam wole dotpay, sprawdzona firma a nie zarobie sobie w HP 10k i firma zostanie zamknieta.
 
Używam homepay.pl i jestem w 100% zadowolony. Przejrzysty panel partnera, prosta obsługa, ale przede wszystkim pełen profesjonalizm. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Związałem się z tą firmą od początku grudnia i od tego dnia skończyły się moje problemy! Osoby, które mówią, tak jak Tidimel "Ja tam wole dotpay, sprawdzona firma a nie zarobie sobie w HP 10k i firma zostanie zamknieta.", po prostu nie mają pojęcia, lub nie chcą zarobić więcej pieniędzy ;) Dodatkowo homepay wykonuje pilne wypłaty za darmo, a dotpay nalicza sobie za to %!
 
Homepay.pl poszukuje Partnerów. - www.WebTips.pl

homepay.pl - Szukaj w Google


PHP:
<title>Homepay - Twoje mikropłatności i płatności internetowe</title>
	<meta name="description" content="Homepay.pl to system mikropłatności i płatności internetowych. W naszym systemie będziesz mógl skorzystać z ogromnej bazy danych banków oraz wielu taryf SMS Premium. Dzięki Homepay Twoj sklep zacznie zarabiać więcej. Obsługa 24/7."/>
	<meta name="keywords" content="homepay, homepay.pl, dotpay, dotpay.pl, przelewy24, przelewy24.pl, platnosci, platnosci.pl, transferuj.pl, transfer, przelew, przelewy, metoda, metody   platnosci, metody płatności, płatność, platnosc, bank, transakcja, transakcje, zakup, sklep, opłata, oplata, opłaty, oplaty, kasa, sklep internetowy, sms, sms premium,   sms kod, sms premium rate, sms konkurs, system płatności online, system platnosci online, system płatności, system platnosci, płatności masowe, obsługa płatności, systemy płatności, sklep internetowe, sklepy w internecie, ecard, e-sklep, płatności sms, płatność sms"/>
	<meta name="abstract" content="homepay, homepay.pl, dotpay, dotpay.pl, przelewy24, przelewy24.pl, platnosci, platnosci.pl, transferuj.pl, transfer, przelew, przelewy, metoda, metody   platnosci, metody płatności, płatność, platnosc, bank, transakcja, transakcje, zakup, sklep, opłata, oplata, opłaty, oplaty, kasa, sklep internetowy, sms, sms premium,   sms kod, sms premium rate, sms konkurs, system płatności online, system platnosci online, system płatności, system platnosci, płatności masowe, obsługa płatności, systemy płatności, sklep internetowe, sklepy w internecie, ecard, e-sklep, płatności sms, płatność sms"/>
	<meta name="author" content="Homepay - Twoje mikropłatności i płatności internetowe"/>

Jak dla mnie to smieszni sa ;d
 
Każdy by chciał zarabiać jak najwięcej ale gdy firma będzie miała jakieś problemy to zobaczymy na kim się to odbije i kto wyjdzie na tym lepiej użytkownicy hp czy dp. Poza tym ciekawi mnie jak by działało hp gdyby miało tylu użytkowników co dp czy nadal wszystko było by tak pięknie.

@Sprite
Jesteś już z hp 23 dni więc co ty możesz wiedzieć o tej firmie jak nawet jeszcze pieniędzy nie wypłacałeś?
 
Wypłacałem pieniądze z przelewów i pojawiły się one na moim koncie po 2 dniach, a w dotpayu czekasz 7.
 
Lares dobrze mówi, firma jest narazie mała i ogarniają użytkowników, a jak się rozwinie to wątpie, że support będzie taki 'doskonały' jaki jest teraz. Ale w sumie HP > DP, bo wiecej kasy, co nie? ;)
 
Dokładnie, firma jest mała, rozpoczęła wojnę cenową.
Stara zasada ekonomii mówi, że takie wojny zazwyczaj wygrywają najbogatsi. Tu: platnosci.pl i dotpay.pl
Oni ze swoim doświadczeniem na rynku mogą negocjować. Wykupili sobie numery i tyle.

Życzę powodzenia kleksowi ale żeby coś zarobić trzeba zainwestować w profesjonalne zastosowania a nie trzymać biznes w serwerowni, która w przypadku ataków potrafi zamknąć klientowi serwer.

#Edit 1: Nie ma to jak ciąć budżet w strategicznych punktach :) Teraz wyobraźcie sobie DDoSik wkurwionego Kociego (tak przez 48h).
90% z Was wróciła by do DotPay.

Homepay - może kiedyś, jak na razie strona jest niedopracowana, wygląda jak z gotowego szablonu, 0 usability + serwerownia OVH.

Jedyny ich plus to stawki - zobaczymy jak długo.

#Edit 2: Sativa, trafne spostrzeżenie. Taki dobór słów kluczowych świadczy tylko o 'profesjonalizmie' tej firmy.
 
Witam,

W serwerowni OVH przetrzymywana jest jedynie strona internetowa Homepay - Twoje mikropłatności i płatności internetowe i panel do logowania. Obsługa usług znajduje się poza nim w miejscu niedostępnym dla osób trzecich co pozwala na ciągłość pracy usług sms. Szablon naszego serwisu jest autorski, nie jest darmowy, ani dostępny nigdzie odpłatnie. Natomiast jeśli chodzi o słowa kluczowe naszej witryny, co z nimi nie tak?

Pozdrawiam serdecznie,
Ewelina Janus.
 
Dokładnie, firma jest mała, rozpoczęła wojnę cenową.
Stara zasada ekonomii mówi, że takie wojny zazwyczaj wygrywają najbogatsi. Tu: platnosci.pl i dotpay.pl
Oni ze swoim doświadczeniem na rynku mogą negocjować. Wykupili sobie numery i tyle.

Życzę powodzenia kleksowi ale żeby coś zarobić trzeba zainwestować w profesjonalne zastosowania a nie trzymać biznes w serwerowni, która w przypadku ataków potrafi zamknąć klientowi serwer.

#Edit 1: Nie ma to jak ciąć budżet w strategicznych punktach :) Teraz wyobraźcie sobie DDoSik wkurwionego Kociego (tak przez 48h).
90% z Was wróciła by do DotPay.

Homepay - może kiedyś, jak na razie strona jest niedopracowana, wygląda jak z gotowego szablonu, 0 usability + serwerownia OVH.

Jedyny ich plus to stawki - zobaczymy jak długo.

#Edit 2: Sativa, trafne spostrzeżenie. Taki dobór słów kluczowych świadczy tylko o 'profesjonalizmie' tej firmy.

Jednak po tym co przeczytalem zniechecila mnie wspolpraca z Homepay, biorac pod uwage iz Dotpay mial kapital zakladowy wysokosci 1.176.000,00 PLN a Homepay pewnie jakies 50 tys.
Nie chce stracic swoich pieniezkow na utrzymanie serwa:d

#Edit
I dziwi mnie ze pani Ewelina Janus sama nie wie gdzie maja serwery :d
https://ssl.homepay.pl/wplata/1-NASZAUSLUGA
 
Jednak po tym co przeczytalem zniechecila mnie wspolpraca z Homepay, biorac pod uwage iz Dotpay mial kapital zakladowy wysokosci 1.176.000,00 PLN a Homepay pewnie jakies 50 tys.
Nie chce stracic swoich pieniezkow na utrzymanie serwa:d

#Edit
I dziwi mnie ze pani Ewelina Janus sama nie wie gdzie maja serwery :d
https://ssl.homepay.pl/wplata/1-NASZAUSLUGA

Z kapitałem 50tys by nie założyli takiej firmy, ponieważ to działa na zasadzie banku i muszą mieć kapitał około miliona o ile się nie mylę. Jakby było 50tyś to w internecie byś miał już setki takich firm.
 
Mam konto w dotpay.pl od prawie 3 lat i 0 jakichkolwiek problemów z 'za małą wypłatą' lub z zablokowanym kontem z jakiegoś dziwnego powodu.
 
Back
Top