• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

Witam, orientuje się może ktoś z Was czy homepay zwraca pieniążki za przelew, jeżeli mój klient zapomniał wpisać tytułu w przelewie. Status w mojej usłudze jest wciąż "oczekujący" co do tej wpłaty, a klient zapewnia mnie, że pieniążki mu ściągneło z konta. Homepay już od 2 dni nie odpisuje na wiadomości :(
 
Witam, orientuje się może ktoś z Was czy homepay zwraca pieniążki za przelew, jeżeli mój klient zapomniał wpisać tytułu w przelewie. Status w mojej usłudze jest wciąż "oczekujący" co do tej wpłaty, a klient zapewnia mnie, że pieniążki mu ściągneło z konta. Homepay już od 2 dni nie odpisuje na wiadomości :(

Zadzwoń do nich lub wejdź na czata, na pewno się odezwą.
 
Witam czy ktos moglby mi pomoc lub podac poradnik jak skonfigurowac PRS tak abym dostal kod SMS i numer SMS, bo próbuje wygenerowac to ale caly czas mam error kiedy mam podac dane w csv (niewiem gdzie to mam dac)
 
Dzisiaj mieliśmy MASOWE opóźnienia ze strony Homepay (wiadomości zwrotne z SMSów dochodziły po kilku godzinach, czasami w nocy, budząc moich klientów, a niektórzy na maile z przelewów jeszcze czekają). Czym to jest spowodowane? Szkoda, że nie zostaliśmy nigdzie o tym poinformowani (pewnie niektórzy nie zauważą, więc po co o tym pisać).
 
Back
Top