• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay problemy z supportem

Skonelapper

New Member
Joined
Sep 28, 2012
Messages
124
Reaction score
3
Witam , od kilku miesięcy mam problem z homepay , mianowicie nie odpisują mi na żaden email , zgłaszałem im różne błędy nie raz gracze dostawali puste sms zamiast kodu u mnie w pnelu także widziałem że np . w pośród wysłanych 30 sms , 1-2 sms był bez kodu . Kilka dni temu miałem przypadek że gracz wysłał przelew na 10 zl i nie otrzymał kodu, ja także nie widziałem u siebie w panelu że doszło do transakcji , gracz akurat był w porządku i przez teamviwer pokazał mi historie płatności w swoim banku . Teraz pytanie do was czy was także olewaja ? , odpisuję wam support homepay ?

// Jeśli ktoś korzystał kiedyś z cashbill proszę się wypowiedzieć na ich temat , jestem zainteresowany ich ofertą , mają lepsza stawkę i support który odpisuje :p
 
Nie powinno być takiej sytuacji że od ponad roku co napisze ani razu nie dostałem odpowiedzi , to po co ten sposób kontaktu na ich stronie ? dlatego pytam się czy was także ignoruje support , dzwonienie to swoją drogą nigdzie nie jest napisane że support pisemnie nie odpisze trzeba z łaski swej zadzwonić
 
Last edited:
Jeszcze nie miałem potrzeby kontaktować się z HP, ale kontakt raczej z nimi jest - min. wysyłają maile, jeśli jakiś gracz ma problem z walidacją kodu.
Jeśli chodzi o Twój problem to możesz spróbować stworzyć nowe konta SMSów i przelewów, możliwe, że problem zniknie.
 
Moze wykorzystales limit wygenerowanych kodów cos w panelu widzialem ze jest 1000 moze jak juz 1000 smsow uzbierasz to musisz recznie sam wygenerowac nowe kody ^^?
 
Up : Nie nie , nastepny sms na ten numr dostaje kod , zresztą sprawdzalem i to nie to , na email tez przychodzi przypomienie gdy sie zbliza koniec kodow
 
Back
Top