• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Hosteam

Santera

New Member
Joined
Oct 21, 2011
Messages
76
Reaction score
1
Tez wam niedziala? :p
Widac ze otservlist off, i pare duzych otsow co stoja na hosteamie. xd

Chyba ktos ich ladnie napierdala DDoSem. :p


@edit

Juz jest online. ;d
Ciekawe co oni tam robia xp

Jak ktos ma u nich serva to niech powie co sie stalo ?:D
 
Okolo 16:00 byl ddos na 178.217.186.159 (serwer narvi) szacowany na moc 6-10 gbps. Oberwala czesc uzytkownikow ale w calej serwerowni, lagi byly na serwerach vt oraz na febie ktora jest w tej samej serwerowni. Co ciekawe nie kazdy mial lagi, jedyne jakies 40% uzytkownikow. Nie wiem co sie wydarzylo po 24, wtedy to ja juz spalem...
 
no właśnie przez tą narviia ciągle są lagi i problemy bo gość napierw narobi sobie wrogów a potem wszyscy obrywają.
 
Czyli jest szansa że nie robiąc sobie wrogów nikt nie będzie mnie atakował ? Heh ;p
 
no właśnie przez tą narviia ciągle są lagi i problemy bo gość napierw narobi sobie wrogów a potem wszyscy obrywają.

Nemezis = Inwob JC xD

@Nerkoerko jest szansa ^ ^ nie wybijać się, nie przekraczać liczby graczy równej 50, chociaż jak i tak za długo Ci OTS postoi to i się dopierdolą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


LIFE IS BRUTAL
 
Nie liczy się kasa, ona nie jest najważniejsza lecz jest bardzo przydatna wręcz potrzebna. NIESTETY

BEZ KASY NIE MASZ DOMU
BEZ DOMU NIE MASZ PRĄDU
NA HUJ CI KOMP BEZ PRĄDU JEŚLI JUŻ GO MASZ
BEZ KASY NIE MASZ NETA JEŚLI NAWET MASZ DOM I KOMPA
BEZ KASY NIE MASZ TELEFONU
JEŚLI JUŻ GO NAWET MASZ TO NA HUJ CI TEL BEZ ŚRODKÓW NA KARCIE
BEZ KASY NIE MASZ JAK WYDRUKOWAĆ CV DO PRACY BY JĄ ZAROBIĆ
BEZ CV NIE MASZ PRADY NAWET JEŚLI MASZ CV A NIE MASZ TEL TO NIE ZADZWONIĄ
WYŚLĄ LIST? WĄTPIĘ NAWET JEŚLI? GDZIE PRZYJDZIE JEŚLI NIE MASZ DOMU XD
KASA KASA KASA WSZYSTKO SIĘ KRĘCI WOKÓŁ NIEJ.
ALE NIE ZAPOMINAJMY ŻE TO MY NASZE CHARAKTERY TO CENNIEJSZE NIŻ KASA :}




No to trzeba się kuć ogarniać zabezpieczenia ;p
Walczyć jak pitbul o swoje miejsce w rankingu
 
Last edited:
Back
Top