• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Hosting minecrafta

ximmy

Member
Joined
Oct 31, 2009
Messages
374
Reaction score
6
Minecrafta lub csa wszystko jedno.
Ogólnie chciałbym się zorientować jak to wszystko działa.
Resetowanie i odpalanie serwera przez te panele a nie ręcznie, automatyczne tworzenie subdomeny itp.
Nikt się o konkurencje nie musi obawiać po prostu chciałbym nie marnować wolnego czasu a nauczyć się czegoś ciekawego i może za kilka lat uda się coś zarobić na jakiejś nowości :)
 
Tak CS to nowość na tym się nie zarabia.
Weź odpuść sobie bo widzę po twoich postach że szukasz na siłę zarobku na grach a żeby zarabiać na grach trzeba w nie trochę pograć poznać je, poznać ludzi itd.
Trzymają tą funtere ciśni z tibi jeszcze ile się da a potem zacznij się bawić w reklamy,www itd tam jest pewny zarobek jak pokombinujesz.
 
No cisnę, ale to już się kończy.
W reklamy już się bawię i nawet fajnie to wygląda a minecraft i cs też się kiedyś wypali a do czasu jak pojawi się nowa gierka już coś umiał i może kasa będzie.
Mam wypasiony serwer to nawet darmowy hosting bym zrobił żeby się czegoś ciekawego nauczyć.
 
Jeśli chodzi o hostowanie serwera do gry Counter-Strike to najlepiej kupić usługę na stronie tego typu: GameSol.pl - Serwery gier, serwery cs, minecraft, hosting gier multiplayer. Wydaje mi się, że to lepsze niż samodzielna zabawa z serwerem. Oczywiście podałem pierwszą lepszą stronkę, musisz sobie samodzielnie poszukać najbardziej opłacalnej oferty.

Jeśli chodzi o hostowanie serwera do gry Minecraft to tutaj wystarczy kupić serwer dedykowany (ewentualnie VPS), zainstalować w nim środowisko Javy - to raczej nie powinno być trudne. Następnie pobrać serwer Minecraft z internetu, skonfigurować i odpalić.
 
sn3jk to oczywiste. Mnie interesuje jak działają te panele przez które można uruchomić, zresetować serwer, zmienić ustawienia itd.
 
Last edited:
Back
Top