• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

huntera.net -anty kick?

Status
Not open for further replies.

stanczyk

Scripter
Joined
Nov 24, 2009
Messages
293
Reaction score
2
Czy system który jest na Huntera.net jest dozwolony ze wcale nie kicka jak sie nie wylaczy Clienta ?
 
Nie jest to dozwolone! Ale to jest serv Admina OTServlist - jak dobrze pamietam. Wiec i tak mu nic nie zrobisz...
 
Nie jest i nic nie zrobisz ;> już nie chcą włazić na xinna otsy tak jak kiedyś, to kombinuje =d
 
Jest dozwolony, nigdzie w regulaminie/faq o tym nie pisze.
 
jak może byc dozwolone nie wylogowywanie się?! idleKickTime = 55555555 * 60 * 1000 i to bedzie dozwolone?
 
Jest dozwolony, nigdzie w regulaminie/faq o tym nie pisze.


We do not accept servers with modified/false informations (i.e. number of online players, record and uptime). Usually such servers are instantly detected and banned from otservlist including ip ban so it is harder to add a server in the future. Adding login servers (summing online players from a few servers) and counting quit players (e.g. on trainers) is also prohibited. You can also be banned for faking other servers (e.g. same name or website) so better think twice before you start breaking our rules!

Teoretycznie ten zapis tego zabrania.
 
to co mam rozumiec ze jak ustawie sobie pieknie idleKickTime = 1500000 * 60 * 1000 to nie bedzie banika bo on tez tak ma ?
 
To jest jego lista, robi co chce. Banuje to co mu się podoba, tych co mu nie płacą.
 
Jakbyście byli na jego miejscu to pewnie i tak większość z was kosiła by konkurencję, dojebała więcej reklam i możliwości wykupienia ich żeby zarobić...
 
Jakbyście byli na jego miejscu to pewnie i tak większość z was kosiła by konkurencję, dojebała więcej reklam i możliwości wykupienia ich żeby zarobić...

To nie zmienia faktu, że on się do tego nie przyznaje i twierdzi że postępuje sprawiedliwie :)
 
To nie zmienia faktu, że on się do tego nie przyznaje i twierdzi że postępuje sprawiedliwie :)

Raczej nikt normalny by się nie chwalił "eeee ja robie wszystkich w chuja buhahahuahuahuahauha ale kurwa jestem zajebisty i mam zajebistego serwera buahuahuahuahuaa a chwale sie tym bo chce byc jeszcze bardziej zajebistym!!!!!!!! buahuahuahuahuaa jestem mistrzem ZUA w swiecie otsow buahahaha"

Jego lista i może na niej robić co mu się żywnie podoba, tak samo przy swoim serwerze, jak wszyscy inni :) to tyle ode mnie, to moja opinia i możecie ją mieć w dupie, ale takie są fakty..
 
Niedawno matura byla... A tutaj widze ze niektorzy dalej maja klopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Z tego co widze sa tutaj informacje odnosnie zliczania graczy ktorzy WYLACZYLI Tibie, nie ma tutaj zadnej informacji o graczach bedacych online/majacych wlaczona Tibie, nie?

We do not accept servers with modified/false informations (i.e. number of online players, record and uptime). Usually such servers are instantly detected and banned from otservlist including ip ban so it is harder to add a server in the future. Adding login servers (summing online players from a few servers) and counting quit players (e.g. on trainers) is also prohibited. You can also be banned for faking other servers (e.g. same name or website) so better think twice before you start breaking our rules!

To jest jego lista, robi co chce. Banuje to co mu się podoba, tych co mu nie płacą.
Jestes jedna z wielu osob z tego forum, ktora sama skladala mi takie propozycje, na zadna nigdy sie nie zgodzilem. Od tej pory bede robil tak - gadanie takich bzdur = upublicznienie calkiem kontrastujacych maili od danego uzytkownika, z ktorych mozna sie calkiem fajnie posmiac. Bo to co tutaj wypisujesz a to co piszesz do mnie w mailach to dwie rozne strony medalu. Chociaz nigdy tego nie robilem - z wielka checia ujawnie korespondencje i utne rozmowe z trollami pokazujac ich "drugie" czesto bardzo "skruszone" albo "korupcyjne" oblicze.

Banowane sa serwery, ktore nie przestrzegaja jakze krotkiego regulaminu.

@bot:
Spoofowal? A pokaz mi, ktory moj serwer w jakikolwiek sposob oszukuje. Przedstaw jakikolwiek dowod na forum. WYZYWAM CIE!
 
Raczej nikt normalny by się nie chwalił "eeee ja robie wszystkich w chuja buhahahuahuahuahauha ale kurwa jestem zajebisty i mam zajebistego serwera buahuahuahuahuaa a chwale sie tym bo chce byc jeszcze bardziej zajebistym!!!!!!!! buahuahuahuahuaa jestem mistrzem ZUA w swiecie otsow buahahaha"

Jego lista i może na niej robić co mu się żywnie podoba, tak samo przy swoim serwerze, jak wszyscy inni :) to tyle ode mnie, to moja opinia i możecie ją mieć w dupie, ale takie są fakty..

Na logike, nie chodzi mi o takie coś, po prostu w tematach tego typu wszedł by xinn i napisał, to moja lista, więc będę sobie spoofował... a nie, że on się tego wypiera...
 
Xinn masz log zone na hexanie
Ale jebie mnie to haha ja ci pisałem ze ci zaplace jak dasz mi spokoj ;d wręcz błagałem! ale pierdole to ;d
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top