• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

I wy się dziwicie że nooby z tnet przychodzą ?

Status
Not open for further replies.

Slimek

New Member
Joined
Dec 22, 2009
Messages
197
Reaction score
0
tnet.jpg
 
Co to za waluta? 30 złoty?
 
Tnet jest dosyć kiepskim serwisem, milion osób ma tam moda itp itd.
 
Zgadzam się z twoim zdaniem i popieram cię, tnet śmierdzi na odległość noobstwem.

A ja mam wrazenie, ze polish board zaczyna smierdziec z dnia na dzien noostwem coraz bardziej.
 
Code:
I wy się dziwicie że nooby z tnet przychodzą ?

Chcesz sie komuś podlizac? Jak wielu z nas wie, to sporo osób jest tu z tibi.net. Po co wrzuczasz na TNP? Według mnie to jest najlepsze POLSKIE forum.

P.S a ty skąd przylazłeś?
 
A ja mam wrazenie, ze polish board zaczyna smierdziec z dnia na dzien noostwem coraz bardziej.
Ja właśnie po to pomagam na tnecie, żeby nie robili wstydu Polsce na arenie międzynarodowej, czyli np. tu na forum. Wolę na tnecie napisać jakiś "skrypt" komuś z jakże ujmującym doTeleportThing, aniżeli widzieć tu spam "POMOC ZE SKRYPTEM", albo "PLAX SCRIPT".
Tnet jest dosyć kiepskim serwisem, milion osób ma tam moda itp itd.
9 osób to dla Ciebie milion? :blink:
Co do poziomu open tibii na tnecie to zgodzę się, jest na niskim poziomie, ale powoduje to duża ilość noobów, lecz mimo tak dużej ilości noobów, nie ma spamu jak np. tu na polish boardzie. Przykro mi to mówić, ale poziom ogólny w tym dziale spada i tu Chojrak ma rację. Jest paru użytkowników, co naprawdę się znają na OTS, ale są ludzie jak Tibek, Texon, którzy spamują wszędzie z podstawowymi pytaniami.

Btw. Ja zarejestrowałem się najpierw na otlandzie, a dopiero, gdy zdałem sobie sprawę, że nie znam podstawowych rzeczy, zarejestrowałem się na tnecie, by poznać te podstawy.
 
9 osób to dla Ciebie milion?

Tam jest inny problem, mylona jest moderacja z cenzura.
Ostrzezenia za byle pierdoly, napisac 'kurwa' nawet nie mozna. Strasznie mnie to irytuje, swego czasu dostalem bana z double posta.
 
Doman008@
Masz takie zdanie zupełnie NIE obiektywne gdyż sam jesteś tam modem.
Ile jest tam "zasłużonych""techników""support"urlop" i innych ,że tak się wyraże użytkowników z ranga?
Co chwila jakieś bany, warny za posty niby nie na temat i tak dalej... Jednym słowem wylęgarnia idiotów, którzy ślepo patrzą w regulamin.
 
Tam jest inny problem, mylona jest moderacja z cenzura.
Ostrzezenia za byle pierdoly, napisac 'kurwa' nawet nie mozna. Strasznie mnie to irytuje, swego czasu dostalem bana z double posta.

Masz racje na TNP jest strasznie. Dostałem kiedyś bana ponieważ poprawiłem jakiś skrypt który napisał jeden z modów jednak było w nim kilka błędów.

Btw jeśli chodzi o OtLand to tu nie lepiej :D

banod.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top