• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

ICON CHANGER exe

Status
Not open for further replies.

szajker123

New Member
Joined
May 12, 2012
Messages
195
Reaction score
0
Siema , znow mam problem zna ktos moze dobry program do zmieniania icony exe tibi ? lub ma jakis dobry link ? by udostepnic mi tu lub na PW
Pozdrawiam , dziekuje.
 
Widzę że rodzice nie pozwalają ci grać w tibie pewnie nie zdałeś już ze 2 razy w podstawówce przez tą grę albo biłeś matkę krzesłem najpierw zmiana nazwy teraz ikony.

@Topic
Nie potrzeba programu żeby zmienić ikonę tibii... klikasz lewym na ikonę tibii - skrót - Zmień ikonę.
 
ehhh... alex te twoje zalosne posty doprowadzaja mnie do bólu glowy jak je czytam ... ta no masz racje nie zdalem 2x i nie moge grac w tibie nom nom :) masz racje tak trzymaj
 
Zamiast dziękować za rozwiązanie na twoje arcytrudne problemy jeszcze masz jakieś wonty. Mnie do bólu głowy i zgrzytania zębami doprowadzają Twoje czaderskie pytania na które z miłą chęcią odpowiadam dziecinko.

Skąd wiem że jesteś dziecinką?

Piotrek ucisz sie wez sobie udzial w innym temacie .. PO JAKIEGO GRZYBA SIE TU UDZIELASZ ? SKORO WGL NIECHCESZ POMOC ANI NIC ?TYLKO UMIESZ SIE SMIAC Z INNYCH...OMG tacy ludzie mnie wkurzaja /// to pomoze ktos ?

Bulwersy,"Trudne sprawy".
 
:) ciesze sie razem z tb a tak do tematu hmmm... może nigdy nie bawilem sie zmienianiem icon i wgl ? pomysl troche .. kazdy na 100% odrazu nie wiedzial jak zaczynal
 
moze i ty.. ale ja 1 raz zmieniam icone do clienta ;p wiec wiesz
 
takich ludzi jak ty powinno sie banowac :) i wgl odizolowac od kompa
 
za danie odpowiedzi pod sam ryj?
a rozumiem, jesteś aż tak upośledzony że mam ci napisać tutorial kolorowymi napisami bo video tut nie wystarcza?
 
Twoje teksty sa zalosne tyle ci powiem ... Pisz sobie w tym temacie co chcesz no ale mnie to gowno obchodzi bo te swoje teksty masz takie poryte jak ty sam jestes :] tyle na ten temat. Ale ty dalej sie tu wypowiadaj
 
człowieku, dałem ci odpowiedz prosto pod nos, wystarczy kliknąć obejrzeć/wejść, przeczytać i GOTOWE
ale dalej chuj wie o co ci chodzi, nie pojmuje twoich wypowiedzi...

może jeszcze dopiesz że dalej suzkasz odpowiedzi, co? ten temat nabrał by jeszcze większego sensu...




~ pozdrawiam, retardzie
 
Te forum schodzi na psy prawie jak tnet. Gdzie jest Samme ? Powinien z góry banować takich idiotów jak szajker i wypierdalać ich tematy.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top